Вітання юним митцям – переможцям конкурсів

Під час карантину дистанційне навчання не припинялось у Дитячій школі мистецтв, вихованці якої наполегливо готувались та активно брали участь у різноманітних творчих конкурсах, що принесло відповідні результати.

Так, Віталій Піряник (вч. Н.В. Британ) виборов І місце у Міжнародному дистанційному онлайн-конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах «Львівські фанфари Карантин 2020».

ІІІ місце у Х Всеукраїнському конкурсі з образотворчого мистецва «Вижницька палітра» у номінації «Мій казковий світ» посіла Софія Гайратова (вч. Н.М. Шабан).

Шестеро піаністів посіли почесні сходинки п’єдесталів Міжнародного онлайн-конкурсу «Львів Каваї Карантин 2020». На ньому завдяки вдалим виступам та чудовим результатам Лауреатами ІІ премії стали Євген Журавчак, Роман Олексієвич та Богдан Лимар, а Лауреатами ІІІ – Максим Сподарик, Анжела Лепак та Василина Лутчин (вч. Т.Ю. Винницька, Г.Г.Паславська, О.О. Блинда).

Дипломантом ІІ ступеня аж у двох номінаціях Дистанційного Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ» став Максим Костик (вч. І.І. Іваночко).

Ще один Диплом ІІ ступеня отримав Максим Романишин (вч. А.М.Мацьків та Г.І. Жукова) за участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального виконавства «Златограй», котрий відбувся у рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Мистецька Феєрія».

З ІІІ Відкритого регіонального конкурсу юних піаністів, що проходив у рамках форуму «Українська музика в часі та просторі» в Дрогобицькому музичному коледжі імені Василя Барвінського Диплом лауреата ІІІ премії отримала Анжела Лепак (вч. О.О. Блинда) та Диплом у номінації «Надія» Вікторія Деменко (вч. Г.Г.Паславська).

Переможцями XXV Міжнародного фестивалю-конкурсу «Квітуча Україна» Весняна симфонія стали Максим Сподарик (вч. Т.І.Винницька) – Лауреат І премії та Максим Романишин (вч. А.М.Мацьків, конц. Г.І.Жукова) – Лауреат ІІІ премії.

Щиро вітаємо юних бориславських талантів із їхніми здобутками та зичимо успіху та нових перемог. Також дякуємо батькам за любов та підтримку своїх дітей, а викладачам – за професійність, старання та віру в своїх учнів.