30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек

Сьогодні щирі вітання працівникам Бориславської міської централізованої бібліотечної системи з нагоди їхнього професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек.

Бібліотеки у сучасному та високотехнологічному світі й надалі залишаються найвичерпнішим осередком знань, джерелом інформаційних потоків і державотворчих ідей. Саме тут, завдяки невтомній праці бібліотекарів розкривається реальна картина світу та доступні ресурси для всебічного розвитку особистості, виховання кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.

Тішить, що такими є наші міські бібліотеки. За досить короткий час вони стали цікавими та популярними для мешканців Борислава. Зараз це не лише книгозбірні, а повноцінні інформаційні, культурно-просвітницькі заклади. Тут часто відбуваються різноманітні заходи, зустрічі, презентації, творчі вечори, які збирають повні зали, що свідчить про активну роботу бібліотекарів в процесі гармонізації суспільних відносин.

Тож, шановні бібліотекарі, бажаю вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла, дружнього взаєморозуміння та підтримки. А читачам та усім, хто любить і шанує книгу, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

Зі святом!

Ігор Яворський,
міський голова