Всюдисвоя, Ростислав Кушина, «PATSYKI Z FRANEKA» та «Калуш» зібрали багатотисячну аудиторію на День міста Борислава

Вчора, 12 вересня, Борислав відзначав одразу два свята — День міста та День працівників нафтової, газової та нафтовидобувної промисловості.

З цієї нагоди у нашому місті відбулося безліч різноманітних заходів. Та найочікуванішим для бориславців та гостей став грандіозний концерт на літній сцені Палацу культури. Такої кількості людей Борислав не пам’ятає вже давно. Звісно, День міста відзначали й в минулі роки, та цьогорічне святкування запам’ятається громаді неповторними емоціями та неймовірним позитивом. 

Розпочав концерт талановитий мешканець Борислава, Максим Костик. Хлопець виконав музичну композицію, до якої сам написав музику. А продовжили радувати присутніх вихованці естрадної студії Бориславського Палацу культури Анастасія Сікачовська, Марічка Нагірнич та Марта Крагиль. 

А далі на сцені гучними оплесками вітали першого зіркового гостя, бориславчанку, яка вже декілька років живе далеко за межами рідного міста та рідної країни, Всюдисвоя (Уляна Малиняк). Під час свого виступу співачка оголосила переможця конкурсу на найкраще привітання рідному місту. Ним став Максим Костик. Уляна вручила йому подарунок від Бориславської міської ради та від себе особисто.  Приємною несподіванкою для присутніх став подарунок артистки Бориславу — дует зі своїм зірковим чоловіком Вовою зі Львова. 

Після такого музичного привітання свої побажання Бориславу висловили зі сцени міський голова Ігор Яворський, народний депутат України Орест Саламаха, заступник президента польського міста Ломжі пан Анжей Стипурковський, депутат Львівської обласної ради Андрій Дуліб’яник та голова Дрогобицької районної державної адміністрації Степан Кулиняк. З Благословенням звернувся отець-декан Роман Василів. 

Концерт продовжився і наступним запалював публіку заслужений артист України Ростислав Кушина, а також акордеоніст-віртуоз Юрій Дякунчак. Зіркові гості змогли створити незабутню атмосферу для присутніх, та ще й подарували можливість виступити з ними на сцені молодим фанатам. 

Перейняли естафету Культовий Гурт «PATSYKI Z FRANEKA», який працює на межі стильного україномовного хіп-хопу, модних танцювальних ритмів і народних мотивів. Їм вдалося створити своєрідний діалог з аудиторією, зарядити шаленою енергетикою та подарувати неймовірні емоції.

На звершення — ще один довгоочікуваний гурт “Калуш”, завдяки яким зазвучав по-новому український реп. Яскраві учасники гурту на чолі з володарем рожевої панамки запалили публіку своїми найпопулярнішими піснями, які присутні співали в унісон з артистами. 

Приємно й те, що цього дня у наш нафтовий Борислав з’їхалися гості з усіх навколишніх сіл та міст, та навіть зі Львова. 

Пропонуємо переглянути фото зі святкового концерту.
Автор фото — Лев Львович.