Встигніть скористатися змінами в законодавстві та сплатіть податковий борг без штрафних санкцій та пені!

Звертаємо увагу платників податків на те, що 10 грудня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Ці зміни передбачають, що у випадку повного погашення грошовими коштами платниками податків до 9 червня цього року суми податкового боргу, який виник станом на 1 листопада, штрафні санкції й пеня підлягають списанню. 

Для того, щоб скористатися цією можливістю, необхідно звернутися до контролюючого органу за місцем обліку його податкового боргу із відповідною заявою. 

Враховуючи ці зміни, Бориславською міською радою була розроблена Програма реалізації заходів щодо погашення податкового боргу підприємств комунальної форми власності та виведення з податкової застави комунального майна. Минулого тижня вона була підтримана депутатами на засіданні сесії Бориславської міської ради. 

Зазначимо, що перебування майна комунальної власності в податковій заставі призводить до неможливості якісної його експлуатації, ефективного використання, а інколи й руйнації будівель та споруд.

Закликаємо платників податків – юридичних та фізичних осіб, які мають борг до місцевого бюджету, скористатись запропонованими змінами в законодавстві та сплатити суми боргу без штрафних санкцій та пені!