Визначено перевізника на міських маршрутах № 5 та № 9

Минулого тижня на черговому засіданні виконкому було затверджено рішення конкурсного комітету про призначення перевізника на міський автобусні маршрути загального користування № 5 та № 9. Ним стало ПП «Галич-Авто».

Зазначимо, що на ці маршрути неодноразово оголошувався конкурс з надання суб’єктам підприємницької діяльності права на перевезення пасажирів, проте за визначений термін жоден перевізник не зголошувався. На попередніх засіданнях виконавчого комітету приймалися рішення про призначення на них тимчасового перевізника.

Як інформує головний спеціаліст з питань транспортних перевезень Наталія Шкумбатюк, оскільки в місті триває робота з оптимізації роботи громадського транспорту, невдовзі заплановано переглянути та внести зміни  в схеми та графіки руху, але наразі ці маршрути здійснюватимуть перевезення за діючими схемами руху.

  • маршрут № 5 – кінець вул. Тустановицької (№156) – район Раточина (щоденно з 7:00 до 20:00, з інтервалом гуху до 40 хвилин);
  • маршрут № 9 – вул. Б. Хмельницького (РМУ) – кінець вул. І. Мазепи (щоденно з 7:00 до 20:00, з інтервалом руху до 90 хв.).

Рішення виконавчого комітету № 42 від 4 лютого “Про затвердження рішення конкурсного комітету з надання суб’єктам підприємницької діяльності права на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських маршрутах загального користування у м. Бориславі” та протокол засідання конкурсного комітету № 3 від 22 січня.