«World Cleanup Day» 2023: закликаємо мешканців долучитися до прибирання

Поки російські окупанти намагаються забрати в нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці – незламні й продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об’єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 2023 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Підприємства, організації, заклади освіти, а також просто активні мешканці громади можуть самостійно прибрати певну локацію чи прибудинкову територію і таким чином стати учасниками «World Cleanup Day».

Для закладів освіти відбудеться щорічний конкурс. Детальніше про нього та умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням.

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання потрібно зареєструвати до 25 вересня 2023 року включно за посиланням: https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18.

Для отримання детальної інформації щодо локації, дати та часу проведення всесвітнього дня прибирання у Бориславській ТГ можна отримати за тел. (03842) 5-43-75.

Прибирання також можна зробити у своїх гаджетах. Видалення зайвої інформації зі своїх телефонів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів, дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу. Реєстрація результатів на сайті.

Loading