🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦
7.86K subscribers
6.15K photos
126 videos
2.97K links
Офіційний канал Бориславської міської ради
Download Telegram
Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія.

Для цього потрібно:
◾️авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП;
◾️заповнити заяву: вказати дані про особу з інвалідністю та облаштоване робоче місце;
◾️прикріпити документи, які підтверджують працевлаштування, купівлю допоміжних засобів та довідку медико-соціальної експертної комісії, яка засвідчує інвалідність співробітника;
◾️вказати IBAN свого рахунку;
◾️підписати заяву КЕПом.

Рішення буде ухвалене впродовж 10 робочих днів, в разі позитивного — кошти надійдуть на рахунок впродовж 5 робочих днів.

Роботодавці можуть придбати для співробітників з інвалідністю необхідні їм меблі, обладнання, допоміжні засоби, а держава компенсує їх вартість.

За облаштування робочого місця для людей з 1 групою інвалідності компенсація складає до 106,5 тис. грн, з 2 групою інвалідності — до 71 тис. грн.
Сьогодні, 28 лютого, на засіданні виконавчого комітету було прийнято нетипове для останнього періоду рішення, яке стосується зміни тарифу. Зазвичай, якщо розглядаються такі зміни, то вони проводяться в сторону збільшення тарифу, сьогодні ж його навпаки було знижено. Йдеться про послугу з теплопостачання для категорії споживачів «бюджетні установи».

Подробиці про це читайте в матеріалі - https://boryslavrada.gov.ua/post/2024/132854
Учасниками його майстер-класів з гончарства під час заходів у Бориславському парку культури й відпочинку були не тільки діти, а й дорослі. Адже кожному хоч раз хотілося спробувати магію цього виду мистецтва та створити виріб з глини власними руками.

Керівник артстудії «Коло глини», бориславець Марко Гоцуляк подарував для нашого парку оригінальні та неповторні годівнички для білок та пташок. Одна керамічна годівничка у вигляді гриба вже деякий час радує око перехожих та “годує” мешканців парку. А днями талановитий майстер зробив ще один подарунок – авторську годівничку у вигляді нафтової вежі. І вже невдовзі у нашому парку з’явиться ще одна креативна годівниця.

Офіційний сайт БМР / Telegram / Instagram / Facebook / TikTok
Серед Програм соціального захисту населення, які діють у Бориславській територіальній громаді, є ряд таких, якими можуть скористатися військовослужбовці та члени їх сімей.

Ми зібрали необхідну інформацію про доступні виплати, які можна отримати відповідно до Програм соціального захисту з посиланнями на детальну інформацію.

Посилання на матеріал - https://boryslavrada.gov.ua/post/2024/132792
Зверніть увагу, працюють шахраї!

❗️Зловмисники просять пенсіонерів ВПО повідомити реквізити банківських карток. Вони телефонують пенсіонерам та представляються співробітниками Пенсійного фонду. Просять вказати банківську інформацію.

Однак, у Пенсійному фонді України наголошують, що не використовують таких відомостей у процесі підтвердження особи.

Процедура ідентифікації пенсіонерів, які є внутрішньо переміщеними особами, проходить особисто, за допомогою Дія. Підпис або у режимі відеоконференцзв’язку.

Як вберегти себе?

🔹Завершіть розмову.
🔹Не повідомляйте дані банківської картки: номер, термін дії, СV-коди, PIN-коди, пароль для входу в онлайн-банкінг, паролі та коди, надіслані в СМС.
🔹Якщо ви мали необережність передати дані шахраям, терміново заблокуйте картку.
🔹Повідомте про шахрайство у поліцію.
Сьогодні на сесії Бориславської міської ради прийняли ряд важливих рішень, зокрема, депутати затвердили деякі зміни у бюджеті Бориславської міської територіальної громади на 2024 рік.

Детальніше про це - за посиланням
Хай буде весна...

Миру, спокою і затишку у цей перший день весни. Дякуємо ЗСУ! Віримо в Україну!
У Бориславському Центрі надання адміністративних послуг щодня мешканці громади отримують послуги з різних сфер життя. Найчастіше звертаються за видачею витягу про реєстрацію місця проживання та довідки про зареєстрованих осіб.

Вчора, на сесії міської ради, перелік послуг, які надає ЦНАП, збільшили ще на декілька позицій.

Що ж змінилося, читайте у матеріалі
Одним із найбільших патріотів усіх часів і народів справедливо вважається Тарас Шевченко, який з вогнем у душі захищав свободу і незалежність батьківщини, честь і гідність народу. Шанувати Шевченка – це значить шанувати рідну мову, культурні надбання народу.

До 210-ї річниці з дня народження Кобзаря 9 березня у Бориславі відбудеться літературно-мистецький вечір.

Місце проведення – міський Палац культури. Початок – о 16:00.

Минає 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, як ніколи, актуальне… Шануймо та вшановуймо!

Офіційний сайт БМР / Telegram / Instagram / Facebook / TikTok
Анонсуємо про перелік запланованих на цей тиждень заходів у Бориславській міській територіальній громаді.

Перелік заходів - за посиланням

Офіційний сайт БМР / Telegram / Instagram / Facebook / TikTok
Благодійний проєкт “Пташки перемоги” анонсує про проведення 24 благодійного аукціону “Мільйони на дрони”, який відбудеться 14 березня о 17:30 у Трускавці у готельно-рекреаційному комплексі Mirotel Resort & SPA.

Захід організовують спільно з Бориславською міською радою, Трускавецькою міською радою, Дрогобицькою міською радою, а також волонтерами та представниками бізнесу.

Ведучий вечора – Тарас Гаврик, музична гостя – Наталка Карпа.

Благодійний внесок – 2 000 гривень.

Зібрані кошти будуть скеровані на закупівлю дронів для Збройних Сил України!

Спільними кроками – до перемоги!

Детальну інформацію про проєкт можна дізнатися на сайті за посиланням: https://www.birds-of-victory.org.ua/. Також тут всі охочі можуть долучитися до збору на дрони.

Офіційний сайт БМР / Telegram / Instagram / Facebook / TikTok
У військовослужбовців може виникати багато питань, для розв’язання яких потрібна допомога юристів. Таку допомогу можна отримати від системи безоплатної правничої допомоги.

Юристи системи зазначають, що військовослужбовці та ветерани – одна з найбільших категорій громадян, які звертаються по безоплатну правничу допомогу. Минулого року від цієї категорії клієнтів надійшло більш ніж 24 тисячі звернень.

Військовослужбовці можуть звернутися до системи БПД по консультації, роз’яснення, допомогу у складенні документів, крім документів для звернення до суду.

Учасники бойових дій мають право також на безоплатну допомогу зі зверненням до суду — представництво інтересів у суді, складення документів для звернення до суду юристом чи адвокатом.

Детальніше про те, як допомагає Бюро безоплатної правової допомоги, читайте у матеріалі

Офіційний сайт БМР / Telegram / Instagram / Facebook / TikTok
В Україні запустили новий покращений проєкт з кібербезпеки "BRAMA"

Цілі проєкту:
• Знищення російських осередків в Інтернеті
• Зменшення рівня булінгу та цькування в мережі
• Протидія наркотикам та шахрайству
• Навчання та тренінги з кібергігієни
• Просвіта населення щодо інформаційної гігієни
• Залучення та мотивація громадян до активної громадянської позиції

Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги та чим більше буде скарг, тим більша ймовірність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA» (https://t.me/+pLG6kLua36s1NDBi).

Детальніше за посиланням на сайті БМР

Офіційний сайт БМР / Telegram / Instagram / Facebook / TikTok
Українська транспортна компанія Грузар розпочинає реалізацію соціального проєкту, спрямованого на допомогу ветеранам війни та внутрішньо переміщеним особам.

Компанія пропонує безплатний переїзд чи перевезення речей учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам. Для оформлення заявки достатньо надати підтвердження статусу УБД або ВПО й заповнити відповідну заявку. З вами зв’яжуться та обговорять всі деталі.
Заповнити заявку можна за посиланням: https://forms.gle/4zfC7GhXD9Jokzh78

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки: 097 91 91 426 (10:00-18:00). Організатор соціальної ініціативи та представник компанії Михайло Руденко. Електронна пошта: mykhailo.rudenko@gruzar.com.ua. Сайт компанії: https://gruzar.com.ua/ua

Офіційний сайт БМР / Telegram / Instagram / Facebook / TikTok
У Бориславській громаді триває реалізація проєкту «Шлях додому», який впроваджується у межах проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів».

У четвер, 29 лютого, у громадському просторі «Каменяр» відбувся тренінг на тему: «Психологічна допомога ветеранам та їх родинам» у рамках проєкту «Шлях додому».

Детальніше про це читайте у матеріалі