З Днем міста Борислава!

Шановні бориславці!

Сьогодні наше місто відзначає свій 632-ий день народження, а працівники нафтової, газової і нафтопереробної промисловості – професійне свято. Це поєднання не випадкове, Борислав – унікальний. Він єдиний у світі живе на «чорному золоті», зробив нафтопромисел – потужним, а нафтовиків – визнаними і видатними професіоналами. Сьогодні – свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Усі досягнення, якими багате наше місто, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Відтак древній та сучасний Борислав пишається тим, що в ньому народжуються і зростають покоління обдарованих і працелюбних людей, які змінюють його обличчя.

Також в День міста пам’ятаймо про тих, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього прийдешніх поколінь і ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих Воїнів-Героїв, віддаємо данину оборонцям і визволителям рідної землі.

Тож з нагоди цього особливого свята висловлюю слова глибокої вдячності усім за відданість та вірність рідному місту.

Нехай Борислав для кожного з вас буде особливим, нехай щастя, любов, мир і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану громаду. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують серед бориславців. З Днем народження, Бориславе!

Міський голова Борислава Ігор Яворський