З Днем Захисників та Захисниць України!

Шановна громадо! Сьогодні відзначаємо кілька важливих свят в житті кожного свідомого українця: День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, 80-річчя створення Української Повстанської Армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди була покровителькою та заступницею українського війська.

З нагоди свята вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України! Щодня ви бороните рідну землю та кожного з нас. Ви – мужні і самовіддані, ви показали всьому світові свою міць і силу українців у боротьбі за Свободу.

Страшне сьогодення утвердило історичні істини. Герої стали героями, а вороги – ворогами. Українці платять найвищу ціну за свою Незалежність, але українці – сильні, українці вміють брати на себе відповідальність, українці добре знають свого ворога і українці не сумніваються у своїх друзях. Наш народ неможливо здолати. Ніколи. У цей важкий час ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Наша віра, правда та звитяга, як символи свята Покрови, завжди допомагали нам вистояти у боротьбі з ворогами й надалі надихають нас на Перемогу.

Сьогодні ми говоримо слова вдячності кожному, хто захищає нашу Державу. Низько вклоняємося світлій пам’яті полеглих та згадуємо усіх, хто в часи сьогодення та в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність Української держави.

Бажаю усім міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Нехай щастя і любов поселяться у Ваших домівках, нехай завжди буде кудись повертатись, а День Захисника запам’ятається як найсвятковіший у році!

Вітаю громаду з Днем захисника України!
З Днем Покрови!
З Днем козацької слави!
З Днем УПА!

Слава Захисникам і Слава Україні!

Міський голова Ігор Яворський