З любов’ю у серці

3 грудня у світі відзначається Міжнародний день осіб з інвалідістю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з інвалідністю, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

Так, з нагоди Дня людей з інвалідністю у актовому залі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся тематичний захід, який зібрав більше 100 гостей.

Розпочався захід спільною молитвою та Божим благословенням від отця Петра Підлубного.

Наступною до запрошених звернулася заступник міського голови Роксоляна Гарасимів: “Часто у нашому суспільств люди з особливими потребами не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Водночас саме ці люди є прикладом сили та мужності, адже їм вдається пристосуватися до будь-яких умов аби мати можливість бути в суспільстві і відчувати себе звичайними людьми”.

Слова вдячності і підтримки колегам, доброчинцям, міській владі та підопічним висловила директор Бориславського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Наталія Штереб.

Святковий концерт для особливих людей підготували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості м. Борислава, які підняли настрій присутнім читанням поезій, виконанням пісень та танцювальними номерами.

“Сьогодні ми приєднуємося до міжнародної ініціативи і бажаємо всім, кому не байдужа ця проблема, сил і здоров’я, засобів і успіху. Захищаючи гідність людей з інвалідністю ми захищаємо своє людське обличчя. Ми всі рівні перед Богом”, – підсумувала Наталія Йосипівна.

На завершення заходу працівники територіального центру пригощали усіх присутніх  солодощами та теплим чаєм від постійних благодійників терцентру – Волоидмира Голобутовського та Ігоря Михаця.