З рамках святкування Дня міста відбувся офіційний прийом міського голови

Вчора, 12 вересня, в рамках святкування Дня міста в Бориславській міській раді відбувся офіційний прийом міського голови делегацій із міст-партнерів, міст-сусідів та почесних гостей.

Привітати бориславців зі святом прибули делегація із польського міста-партнера Ломжі та делегація із Новоград-Волинського — міста, з котрим нещодавно підписано угоду про співробітництво.

На урочистій зустрічі міський голова відзначив тих, хто трудиться в Бориславі та докладає максимум зусиль для соціально-економічного розвитку та процвітання громади.

“Люди, які працюють на розвиток громади, це ті особистості, на яких нам потрібно рівнятись. Часто вони виконують свою роботу на ентузіазмі та отримують виклики, які не пов’язані з їхніми безпосередніми обов’язками, але, тим не менше, вони ніколи не здаються і є прикладом для всіх нас любові до краю, в якому живуть”, – наголосив міський голова.

Тож Ігор Яворський привітав всіх нафтовиків з професійним святом і нагородив грамотою міського голови найбільшого платника податків до міського бюджету Борислава підприємство НГВУ “Бориславнафтогаз” ПАТ “Укрнафта”. Нагороду вручено керівнику підприємства Андрію Барабашу.

Також за вагомий внесок у просвітницьку діяльність, створення і розвиток духовних святинь України та з нагоди Дня міста Борислава нагородженого грамотою Паломницький центр храму святої Анни. Нагороду прийняв настоятель храму, отець-декан Роман Василів.

Вагомий поштовх у відродженні спорту в нашому місті стався завдяки створенню гірськолижного комплексу “Буковиця”. Це також дало неосяжний потенціал для розвитку туризму та рекреації в Бориславі. Тож з нагоди свята було нагороджено представника “Буковиці” Віталія Мицака. 

Також з нагоди свята було нагороджено підприємство, яке є в числі лідерів серед платників податків до міської скарбниці і тим самим вносить вагому лепту у розвиток та відбудову Борислава — ТДВ “Бориславський завод “РЕМА”.

Завершальну нагороду на офіційному прийомі було вручено представнику відносно молодого підприємства міста, проте одного із лідируючих по сплаті ПДФО в бюджет – ТОВ “Белуко”. Варто відзначити, що “Белуко” з року в рік активно нарощує свої виробничі потужності, стрімко розвивається та в недалекій перспективі планує ще в рази розширити свою діяльність. 

Вітали з радісною подією бориславців обласний депутат Андрій Дуліб’яник, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський та міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Учасникам зустрічі було продемонстровано презентацію про Борислав, яка включала історичний екскурс, розповідала про відомих осіб, які були пов’язані з містом, та про події, які тут відбувались і  кардинально змінили не лише наш край, а й стали передумовою для розвитку світової індустрії. На завершення було презентовано ключові туристичні магніти Борислава. Матеріал підготував працівник КП “Центр екології, туризму та сталого розвитку” Ігор Романюк.