За підтримкою до служби зайнятості

Втрата роботи – це завше непросто. Але це не кінець життя, а шанс змінити його на краще. Такими оптимістичними фразами, принаймні донедавна, фахівці служби зайнятості налаштовували клієнтів на пошук нової роботи, допомагаючи пережити стресовий період в їхньому житті.

Карантин, на жаль, окреслив нові реалії. Іншу роботу в нашому курортному регіоні, зараз вкрай важко запропонувати, адже значна частина підприємств призупинила чи скоротила свою діяльність. В цих нових реаліях, фахівці служби зайнятості активно працюють в напрямі сприяння дрібному, малому та середньому бізнесу в реалізації права на отримання допомоги з часткового безробіття.

Близько півтисячі (500) суб’єктів підприємництва м. Борислава та смт. Східниці вже звернулись до Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості за виплатою такої допомоги. Відповідно до чинного законодавства цією підтримкою можуть скористатись як роботодавці для своїх найманих працівників, так і фізичні особи-підприємці, котрі одноосібно провадять свою діяльність.

За результатами опрацювання пакетів документів, що надходять від роботодавців на адресу Бориславської філії, комісією Львівського обласного центру зайнятості, до цих пір приймались виключно позитивні рішення щодо надання допомоги з часткового безробіття. Жодної відмови бориславські та східницькі підприємці не отримали. Сподіваємось, що так триватиме й надалі, бо заяви продовжують надходити.

Задля збереження робочих місць та зменшення рівня безробіття, фахівці служби зайнятості витримують непомірні навантаження та прикладають максимум зусиль, щоб бізнес відчув нашу підтримку. До слова зазначимо, що впродовж травня – червня 2020 року на рахунки місцевих роботодавців та підприємців вже надійшло близько 3200 тис. гривень.

Шановні роботодавці! Ми обов’язково подолаємо ці труднощі разом!

Галина Цибенко,
Директор Бориславської міської філії
Львівського обласного центру зайнятості