Заклади культури Борислава об’єднують технології, освіту, мистецтво, спорт та охорону порядку

Заклади культури кожного населеного пункту завжди є осередками соціальної взаємодії та центрами комунікації. Бориславські – не виняток. Вони йдуть в ногу з часом і наполегливо працюють для того, щоб їхні відвідувачі відчували себе комфортно та не втрачали інтересу до них. Так, завдяки успішній участі в Обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив, цьогоріч у цих установах реалізують шість проєктів.

Від початку року завершено втілення уже чотирьох ініціатив. Так, для створення сучасного інформаційно-інноваційного простору у центральній міській бібліотеці Бориславської МЦБС було придбано комп’ютерну техніку та кафедру.

Також нове обладнання застосовуватимуть для виховання юних талантів. Для цього дитяча школа мистецтв придбала мультиборд, який значно полегшить роботу вчителів та сприймання інформації учнями.

Реалізація проєкту придбання та встановлення спортивних комплексів «Воркаут» в Бориславському міському парку культури та відпочинку без сумніву стала знаковою не лише для нашого міста, а й цілої Галичини, адже цей майданчик є найбільшим на західній Україні і в перспективі може стати повноцінною платформою для проведення змагань міжнародного рівня.

На завершальній стадії наразі й капітальний ремонт частини фасаду та частини покрівлі даху кінотеатру «Каменяр». Як ми уже згадували раніше, роботи були необхідними для збереження самої будівлі, що в подальшому дозволить відновити діляльність установи як осередку культурного дозвілля бориславців різного віку.

Реалізовують проєкти і будинки Просвіти мікрорайонів міста. Наприклад, у мразницькому Народному домі «Просвіта №3» уже облаштовано пандус та проведено оптимізацію повітряно-температурного режиму шляхом встановлення електричних нагрівачів.

Розширити можливості й функціонал свого будинку «Просвіти» активно і успішно старається губицька громада. Там розпочато капітальний ремонт нежитлового приміщення для влаштування поліцейської станції. Раніше, також завдяки участі в Обласному конурсі, в НД було проведено ремонт внутрішніх приміщень, одне із яких передбачили для медкабінету