Завершується облаштування містка на вул. В.Великого

На вул. В.Великого поблизу повороту на вул. Травневу вчора завершували роботи із облаштування пішохідної зони містка та прилеглої території.

“Деколи на перший погляд дрібна річ виявляється важливою, адже часто-густо загальний результат саме складається із дрібниць, – зауважує міський голова Ігор Яворський. – … силами комунального підприємства «Еко-місто» завершено роботи із облаштування містка по вул. В.Великого. І саме ця «дрібниця», котра була проблемою для пішоходів даної вулиці та предметом постійних скарг мешканців, вже – в минулому. Тепер цей відрізок дороги можна перейти в абсолютно безпечний спосіб, за що окрема подяка працівникам та керівнику даного комунального підприємства”.

Так, на вказаній ділянці 30 липня здійснювали заливку пандусів, фарбування перил, бордюрів та колесовідбійників. Останні також будуть обладнані катафотами.

Як ми уже згадували раніше, попередньо комунальники виконали підняття та влаштування основи, заміну колесовідбійників та вимостили пішохідну зону бруківкою. Для зручності пішоходів по непарній стороні вулиці продовжили тротуар.