Здобутки учнівської молоді Борислава та Східниці

Від початку навчального року вихованці навчальних закладів Борислава та Східниці взяли участь у предметних олімпіадах і до завершення уже підходить обласний етап.

Так, за результатами ІІІ (обласних) турів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020 маємо наступні результати:

  • ІІІ місце з математики – Андрій Олексієвич (учень 7 класу Бориславської гімназії, вч. Наталія Лецик)
  • ІІІ місце з географії – Володимир Петрів (учень 8 класу Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, вч. Ганна Цапів), Ірина Дубинчук (учениця 9 класу Бориславської ЗОШ І-ІІІ ступенів №8, вч. Галина Богуцька)
  • ІІІ місце з англійської мови – Анна Бережницька (учениця 10 класу Бориславської гімназії, вч. Оксана Гічва), Захар Бойко (учень 11 класу Бориславської гімназії, вч. Руслана Колодяжна)
  • ІІІ місце з української мови і літератури – Владислава Корольчук (учениця 9 класу Східницької ЗОШ №2, вч. Оксана Крончко)
  • ІІ місце з фізики – Вероніка Чарнош (учениця 9 класу Бориславської гімназії, вч. Юрій Борецький)

У суботу, 29 лютого, відбудеться ІІІ етап олімпіади з християнської етики.

Окрім предметних олімпіад, у бориславської та східницької молоді були й інші здобутки в сферах науки, культури та спорту.

Команда учнів 9-го класу Східницької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 у складі: Софії Сушицької, Анастасії Жереб, Владислави Корольчук, Марти Свищ, Віталія Борисяка здобули ІІ місце в обласному турі конкурсу «Запроси фізику до себе…» в межах проєкту «Платформи ідей Нової української школи» (керівник Олег Кіт).

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук:

  • Юлія Фолис, учениця 11 кл. Бориславської гімназії здобула І місце у секції економіки (науковий керівник – Оксана Кудрич)
  • Ірина Рахвал, учениця 10 кл. Східницької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 стала переможцем секції мистецтвознавства (науковий керівник – Роксолана Яковець)
  • Наталія Шульц, учениця 9 кл. НВК- «Бориславська ЗОШ І-ІІ ст. N6 – ДНЗ» здобула ІІІ місце у секції української мови (науковий керівник – Ірина Пригода)

Переможці обласного конкурсу юних літераторів Львівщини «Весняний легіт» імені Зоряни Гладкої:

  • Соломія Зубко,учениця 6 класу Східницької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – І місце (номінація «поезія», керівник Роксолана Яковець)
  • Федьків Галина, учениця 8 класу Східницької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІ місце (номінація «проза», керівник Леся Мурак)

Досягнення Дитячо-юнацької спортивної школи м.Борислава

  • Роман Повх, Іван Журавчак, чемпіони з легкої атлетики серед ДЮСШ Львівської області
  • Михайло Возняк, ІІ місце з легкої атлетики серед ДЮСШ Львівської області
  • Анжеліка Кравчук, Діана Шніцер – ІІ місце із спортивної акробатики серед ДЮСШ Львівської області
  • Мартіна Мінчак, Анна Агурцова, Вікторія Френцко – ІІ місце із спортивної акробатики серед ДЮСШ Львівської області
  • Остап Павляк, чемпіон України з кікбоксингу

Досягнення Центру дитячої та юнацької творчості м. Борислава

  • Танцювальний колектив “Перлина” – ІІ місце у VI Всеукраїнському фестивалі-конкурсі народної та сучасної хореографії “Осінній листопад 2019”, який відбувся неподалік Львова смт. Давидів. Керівник гуртка Ганна Піхоцька.

Призери обласного етапу ХХ Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю патріотичної творчості “Сурми звитяги” ЦДЮТ:

  • Павло Маричак та Назар Квітовський, – ІІ місце, у номінації «Декоративно-тематична композиція» (керівник гуртка «Основи творчої майстерності» Степанія Святогор)
  • Мар’ян Герцан – ІІ місце, у номінації “Живописна композиція» (керівник гуртка “Образотворче мистецтво” Людмила Леськів)
  • Михайло Возняк – ІІ місце, Вероніка Голубінка – ІІІ місце у номінації «Кераміка» (керівник гуртка Оксана Когут)
  • Олег Сеньків – ІІІ місце, у номінації «Декоративно-ужиткова композиція» (керівник гуртка “Художня обробка деревини ” Юрій Іваськів)
  • Катерина Алексеєвич – ІІІ місце, у номінації «Декоративно-ужиткова композиція» (керівник гуртка «Природа, фантазія,творчість» Катерина Хомин)

Обласний конкурс «Різдвяна шопка»

  • Каміла Маковецька, Арсен Матченко – І місце, у номінації «Ялинкові прикраси» (керівник гуртка «Основи творчої майстерності» Степанія Святогор)
  • Олег Косюта – ІІ місце, у номінації «Сувенір». Керівник гуртка «Художня обробка деревини» Юрій Іваськів)
  • Василь Місоченко – ІІІ місце, у номінації « Витинанка» (керівник гуртка «Природа, фантазія, творчість» Катерина Хомин)

ІІ етап Всеукраїнського природоохоронного конкурсу «Вчимось заповідати»

  • Вероніка Кудрич – ІІІ місце (керівник гуртка «Природа в декорі» Орислава Кудрич)

Щиро вітаємо наших призерів та бажаємо їм наснаги у подальшій їхній праці на шляху до нових здобутків!