“Зелений світ” проводить капремонт теплиць і спецтехніки

КП «Зелений світ» завершує роботи із капітального ремонту приміщення однієї із теплиць. Перекрито і утеплено дах будівлі, виконано внутрішні штукатурні роботи, змонтовано стелажі, проводиться заміна електропроводки. Для забезпечення якісного обігріву на підприємстві встановлено твердопаливний котел, змонтовано регулятор температури. 

Окрім цього силами підприємства в 2020 році проведено оновлення техніки – капітальний ремонт автовишки та вантажного автомобіля.

Керівник “Зеленого світу” Михайло Гоцур зазначає: «Приміщення теплиць давно вже потребували оновлень, з початку створення підприємства такі капітальні роботи не було можливості провести через брак коштів. Цього року ми вже не затрачали грошей на закупівлю електроінструменту, бо придбали його в минулі роки. Тому ресурс спрямували на ці, не менш потрібні, цілі. На сьогодні завершено ремонт в одній теплиці, а також виконано перекриття даху в двох інших».

Зараз комунальники проводять висадження розсади, яку навесні використовуватимуть для озеленення міста. На підприємстві також розповіли, що цьогоріч заплановано висадити квітів і озеленити набагато більше ділянок, ніж торік.