Земельні ділянки

Бориславська міська територіальна громада є інвестиційно-привабливою територією для залучення вітчизняних та іноземних інвесторів. Вона має значний економічний, науковий, культурний, трудовий потенціал, багату історичну спадщину та великі перспективи розвитку.

Ми пропонуємо достатній спектр можливостей для вкладення коштів й отримання прибутку. Серед переваг – вигідне географічне положення  (знаходиться у центрі між двома відомими курортами Трускавцем та Східницею), розвинене транспортне сполучення, трудові та природні ресурси, вільні виробничі потужності

На території нашої громади ви знайдете надійних партнерів, вигідні пропозиції, а також підтримку влади, яка стане професійним партнером в інвестуванні та реалізації інвестиційних проєктів. Ми налаштовані на ефективний розвиток усіх напрямів бізнесу та соціальної сфери, щоб забезпечити належне соціально-економічне й культурне зростання.

Запрошуємо вас до плідної співпраці!


 

Інвестиційний об’єкт: земельна ділянка грінфілд (5,6 га) (комунальна власність), м.Борислав, вул.Братів Лисиків

Земельна ділянки несільськогосподарського призначення, площею 5,6 га, кадастровий номер: 4610300000:17:042:0011, що розташована за адресою: Львівська область, м. Борислав, вул. Братів Лисиків, (в межах населеного пункту), категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, вид використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.

Переглянути інформацію


Інвестиційний об’єкт: земельна ділянка грінфілд (14 га) (комунальна власність), м.Борислав, вул.Братів Лисиків

Земельна ділянки несільськогосподарського призначення, площею 14га, кадастровий номер: 4610300000:17:042:0010, що розташована за адресою: Львівська область, м. Борислав, вул. Братів Лисиків, (в межах населеного пункту), категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, вид використання земельної ділянки – для будівництва та обслуговування сонячної електростанції.

Переглянути інформацію


Інвестиційний об’єкт: земельна ділянка грінфілд (0,6574 га) (комунальна власність), м.Борислав, вул.С. Коваліва,4

Земельна ділянки несільськогосподарського призначення, площею 0,6574га, кадастровий номер: 4610300000:11:025:0326, що розташована за адресою: Львівська область, м. Борислав, вул. С.Коваліва, 4, (в межах населеного пункту), категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, вид використання земельної ділянки – для розміщення та експлуатації будівель споруд промислових підприємств.

Переглянути інформацію


Інвестиційний об’єкт: земельна ділянка грінфілд (20 га) (комунальна власність), м.Борислав, провулок Губицький

Земельна ділянки несільськогосподарського призначення, площею 20га, кадастровий номер: 4610300000:13:033:0005, що розташована за адресою: Львівська область, м. Борислав, провулок Губицький, (в межах населеного пункту), категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, цільове призначення – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, вид використання земельної ділянки – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (індустріальний парк).

Переглянути інформацію


Інвестиційний об’єкт: земельна ділянка грінфілд (7 га) (комунальна власність), м.Борислав, вул.Братів Лисиків

Земельна ділянка орієнтовною площею 7 га, що розташована за адресою: Львівська область, м.Борислав, вул.Братів Лисиків, категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення. 

Переглянути інформацію