Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту рішення Бориславської міської ради «Про припинення діяльності шляхом ліквідації Мокрянської початкової школи Бориславської міської ради Львівської області»

Відділ освіти Бориславської міської  ради 25 жовтня оголосив на сайті Бориславської міської ради електронні консультації з громадськістю щодо схвалення проєкту рішення Бориславської міської ради «Про припинення діяльності Мокрянської початкової школи Бориславської міської ради Дрогобицького району Львівської області», врахувавши вимоги рішення виконавчого комітету міської ради від 27 червня 2019 року № 1930 «Про затвердження Положення про електронні консультації з громадськістю в місті Бориславі».

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення міської ради приймалися  з 25 жовтня до  8 листопада 2021 року включно. Пропозиції та зауваження можна було надсилати на електронну  адресу відділу освіти Бориславської міської ради.    

Основною метою розгляду такого рішення є впорядкування мережі закладів загальної середньої освіти Бориславської територіальної громади, раціонального розподілу освітньої субвенції, а також створення належних умов для здобуття якісної освіти, якісного рівня підготовки учнів  та розвитку здібностей учнів.

У 2021-2022 навчальному році у Мокрянській  початковій школі навчається 6 учнів, працює 3 педагоги та 1 технічний працівник. Організація здобуття освіти здійснюється за індивідуальною формою навчання: лише 5 годин в тиждень для одного учня, в той час, коли тижневе навантаження  у початковій школі  становить 25 годин. Згідно  з прогнозованою  мережею на 2022-2023 навчальний рік  у школі навчатиметься 4 учні.

Утримання цього освітнього закладу не є ефективним використанням бюджетних коштів. На балансі  Урізького НВК перебуває шкільний автобус, який, за узгодженим графіком, буде здійснювати організований підвіз дітей із с.Мокряни до Урізького НВК.

За період проведення  електронних консультацій та публічного громадського обговорення проєкту рішення звернень (повідомлень) на електронну пошту відділу  або індивідуальних звернень та пропозицій від громадян  не надходило.

Виходячи із зазначеного, відповідно до ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» проєкт рішення Бориславської міської ради «Про припинення діяльності  Мокрянської  початкової школи Бориславської міської ради Дрогобицького району Львівської області»  підлягає винесенню на розгляд  сесії.