🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦
307 subscribers
1.55K photos
8 videos
1.45K links
Офіційний канал Бориславської міської ради
Download Telegram
to view and join the conversation
Відбулося нагородження переможців онлайн-конкурсу📄
Сьогодні, 12 травня, відбулося нагородження переможців онлайн-конкурсу, присвяченого Дню матері 🤱, “Моя мама – мій Всесвіт 2021”, який проходив 9 травня у мережі Facebook та Instagram.
Нагадаємо, що за умовами конкурсу до десятки переможців потрапили ті учасники, які отримали найбільшу кількість вподобань свого святкового допису.
Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/vidbulosia-nahorodzhennia-peremozhtsiv-onlain-konkursu/
Конкурс відеоаматорів “Моя школа – найкраща”🏫
Продовжуємо публікацію відеоробіт учасників конкурсу “Моя школа – найкраща”. Пропонуємо переглянути відеоролик 📹Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5, який отримав відзнаку за краще представлення випускників школи.
Переглянути відео: https://boryslavrada.gov.ua/konkurs-videoamatoriv-moia-shkola-naikrashcha-6/
День памяті жертв політичних репресій🕯
Щороку в третю неділю травня ми схиляємо голови в жалобі перед нашими земляками – невинними жертвами кривавого тоталітарного режиму.😢
Згадуючи тих, хто загинув у ті жахливі роки, закликаємо представників громадських та політичних організацій Бориславської міської територіальної громади, молодь та небайдужих громадян 14 травня о 15:00 🕒годині прийти й покласти квіти до колишнього управління НКВД-МГБ (тепер Історико-краєзнавчий музей м. Борислава) та запалити свічки пам’яті. 🕯Також квіти💐 й лампадки буде покладено до пам’ятної стели на місці колишньої пересильної тюрми НКВД (вул. С. Бандери).
https://boryslavrada.gov.ua/den-pamiati-zhertv-politychnykh-represii/
Поточний ремонт доріг: роботи продовжуються🚜
На вулицях нашого міста продовжуються роботи із поточного ремонту доріг струменево-ін’єкційним методом. Впродовж цих днів за допомогою спеціальної техніки здійснюється ліквідація ямковості, невеликих вибоїн та тріщин на вул. Т. Шевченка, Грушевського, Дрогобицькій, на частині вулиць Петлюри та Івасюка.
https://boryslavrada.gov.ua/potochnyi-remont-dorih-roboty-prodovzhuiutsia/
Конкурс відеоаматорів “Моя школа – найкраща”🏫
Триває представлення відеороликів 📹 учасників конкурсу “Моя школа – найкраща”. До вашої уваги робота Бориславського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №8, який отримав відзнаку за краще висвітлення історії школи.
Переглянути:https://boryslavrada.gov.ua/konkurs-videoamatoriv-moia-shkola-naikrashcha-7/
У ЗЗСО № 1 проводитимуть інститутський аудит🏫
Вчора, 12 травня, відбулася зустріч міського голови Ігоря Яворського та заступника міського голови Роксоляни Гарасимів з начальником Управління державної служби якості освіти у Львівській області Валентиною Загревою.

☑️Під час зустрічі обговорили проведення у Бориславському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 планового інститутського аудиту, який проходитиме з 12 до 25 травня.
Детальніше:https://boryslavrada.gov.ua/u-zzso-1-provodytymut-instytutskyi-audyt/
Стартував Конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР у 2022 році▶️
☑️Враховуючи бажання громади щодо відновлення та реконструкції колись діючого при ЗЗСО №4 шкільного басейну, вчора, 13 травня, під головуванням заступника міського голови Світлани Солоненко відбулося засідання робочої групи розробників проєкту «Реконструкція басейну закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 ім. С.Коваліва на вул. Зелена, 44 м.Борислав Львівської області». Орієнтовна вартість проєкту становить 16,0 млн грн.
Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/startuvav-konkurs-proiektiv-rehionalnoho-rozvytku/
Конкурс відеоаматорів “Моя школа – найкраща”🏫
Продовжуємо представлення відеороликів учасників конкурсу “Моя школа – найкраща”. Пропонуємо переглянути відеороботу 📹 Урізький НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО», який отримав відзнаку за кращий відеодизайн.
Переглянути: https://boryslavrada.gov.ua/konkurs-videoamatoriv-moia-shkola-naikrashcha-8/
До відома пасічників🍯
🐝Для отримання спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї власникам пасік необхідно обміняти ветеринарно-санітарний паспорт пасіки старого зразка на новий, оскільки Наказ Міністерства аграрної політики України, Української академії аграрних наук від 20 вересня 2000 року № 184/82 «Про затвердження нормативно-правових актів з питань розвитку бджільництва», яким був затверджений паспорт старого зразка, втратив чинність.
Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/do-vidoma-pasichnykiv/
Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні🚦
Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021 – 2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій із забезпечення безпеки дорожнього руху.🚸
Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/tyzhden-bezpeky-dorozhnoho-rukhu-v-ukraini/
Конкурс відеоаматорів “Моя школа – найкраща”🏫
Представляємо до вашої уваги останній відеоролик 📹 з конкурсу “Моя школа – найкраща”. Робота Попелівського НВК «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО», який отримав відзнаку за кращий музичний супровід.
Переглянути: https://boryslavrada.gov.ua/konkurs-videoamatoriv-moia-shkola-naikrashcha-9/
Інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону: продаж об’єкта🏠
☑️7 червня 2021 року відбудеться електронний аукціон з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Бориславської міської територіальної громади
Детальніше:https://boryslavrada.gov.ua/informatsiine-povidomlennia-pro-provedennia-elektronnoho-auktsionu-prodazh-ob-iekta/
Підсумки інтелектуально-розважальної гри «Моя Україна»🇺🇦
🎶Радісна атмосфера, шалені емоції та гамір панували вчора, 13 травня, у приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості, де проходила інтелектуально-розважальна гра «Моя Україна». Такий захід було проведено за ініціативи відділу освіти спільно з Центром професійного розвитку педагогічних працівників та управлінням культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради.
Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/intelektualno-rozvazhalna-hra-moia-ukraina/
Квіти шани жертвам політичних репресій💐
Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам’яті жертв політичних репресій.🕯
Сьогодні, 14 травня, представники влади за участі заступника міського голови Роксоляни Гарасимів, члени громадських організацій, гуртківці військово-патріотичної організації “Джура” та активісти Молодіжної ради Бориславської МТГ поклали квіти та засвітили лампадки біля будівлі колишнього відділу НКВД, де була закатовано 44 людини.
Детальніше:https://boryslavrada.gov.ua/kvity-shany-zhertvam-politychnykh-represii-2/
В інфекційному відділенні ЦМЛ активно використовують нове медичне обладнання🏥
👉У інфекційному відділенні центральної міської лікарні Борислава зявилося нове медичне обладнання, а також засоби індивідуального захисту та медикаменти. Придбати таке оновлення вдалося в рамках реалізації проєкту від Міжнародного фонду «Відродження».
Детальніше:https://boryslavrada.gov.ua/v-infektsiinomu-viddilenni-nove-obladnannia/
В с. Попелі виявлено та знешкоджено міну ІІ Світової війни💣
👉Як інформує начальник відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля Володимир Прідун, вчора, 14 травня, в с. Попелі у ґрунті, завезеному для будівництва будинку, господарями було виявлено предмет, схожий на міну.
Детальніше:https://boryslavrada.gov.ua/v-s-popeli-vyiavleno-ta-zneshkodzheno-minu-ii-svitovoi-viiny/
16 травня – День пам’яті жертв політичних репресій🕯️
Будинок, де зараз знаходиться Історико-краєзнавчий музей м. Борислава, є пам’яткою історії як «будинок колишнього відділу НКВД, місце розстрілу жертв репресій». На фасадній стіні будинку 20 червня 1990 р. встановлена меморіальна таблиця з написом: «Перехожий! Зупинися на мить і схили голову. Тут у 1941 р. містилася катівня НКВД. Мури цього будинку просякнуті кров’ю замордованих бориславців – українців, поляків, німців. Вічна їм пам’ять!».
У цьому будинку було закатовано 44 людини. З них: 27 – українців, 16 – поляків, 1 – австрійка.
Пам’ятна стела на місці колишньої пересильної тюрми НКВД відкрита 6 серпня 2006 року в пам’ять всіх тих, які були депортовані у віддалені райони Сибіру. Через цю тюрму пройшли тисячі й тисячі наших співвітчизників. Це один з дев’яти пересильних пунктів Західної України. Автор ідеї – поет, член Національної спілки письменників України Євген Титикайло.
Пом’яніть, згадайте невинно убитих людей хвилиною мовчання.