🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦
270 members
1.03K photos
8 videos
967 links
Офіційний канал Бориславської міської ради
Download Telegram
to view and join the conversation
У Бориславі тривають роботи із капітального ремонту дорожнього покриття на частині вул. Грушевського (від будинку №20 до будинку №109). ⚠️🚗🛣

https://boryslavrada.gov.ua/u-boryslavi-tryvaie-remont-dorozhnoho-pokryttia-na-vul-hrushevskoho/
Отримано чергові результати ПЛР-тестів на COVID-19, за якими у Бориславі зафіксовано ще 16 нових випадків захворювання, 19 осіб одужало.

За інформацією відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля, станом на 23 листопада у Бориславі зафіксовано 362 випадки захворювання на COVID-19. З них 315 осіб одужало, 6 померли. Продовжує хворіти 41 бориславець.

https://boryslavrada.gov.ua/boryslav-vs-koronavirus-statystyka-zakhvoriuvannia-10/
СК “Нафтовик” – володар Кубку Першої ліги області сезону 2020
🏆⚽️🏆⚽️🏆⚽️🏆

Детальніше - https://boryslavrada.gov.ua/sk-naftovyk-volodar-kubku-pershoi-lihy-oblasti-sezonu-2020/
Борислав отримав перемогу в конкурсі Міжнародного фонду “Відродження”🥇🥇🥇
Міжнародний фонд “Відродження” підвів підсумки конкурсу «Людяність і взаємодопомога», що створений для підтримки ініціатив, спрямованих на посилення солідарності, самозарадності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19 (ініціатива діє у партнерстві з Європейським Союзом).
За підсумками конкурсу, Борислав – в числі переможців! З 400 поданих заявок наш проєкт став одним із 40-ка, оцінених найвище!
Проєктом передбачено закупівлю медичного обладнання (пульсоксиметри, кисневі концентратори, бактерицидні опромінювачі, термостати лабораторні функціональні, ліжка, каталка), розхідних матеріалів для лабораторних досліджень, засобів індивідуального захисту та медикаментів для інфекційного відділення КНП «ЦМЛ м. Борислава». Розмір гранту – 149 тис. 671 грн.
Детальніше за посиланням:
https://boryslavrada.gov.ua/boryslav-otrymav-peremohu-v-konkursi-mizhnarodnoho-fondu-vidrodzhennia/
Пряма трансляція засідання 87 сесії Бориславської міської ради VII демократичного скликання, 24.11.2020 р.

https://youtu.be/7OUf2DccW7s
Міський голова зустрівся з делегацією Українсько-Арабської Ділової Ради 🤝

Вчора, 24 листопада, міський голова Борислава Ігор Яворський зустрівся із делегацією Українсько-Арабської Ділової Ради. В рамках приватних візитів представники УАДР, виявивши зацікавленість інвестиційною привабливістю Борислава, ініціювали зустріч з керівництвом міста для обговорення перспектив розвитку міжнародних ділових відносин.

Детальніше - https://boryslavrada.gov.ua/miskyi-holova-zustrivsia-z-delehatsiieiu-ukrainsko-arabskoi-dilovoi-rady/
УВАГА! Оголошено обласний Конкурс проєктів місцевих ініціатив на 2021 рік❗️
https://boryslavrada.gov.ua/uvaha-oholosheno-oblasnyi-konkurs-proiektiv-mistsevykh-initsiatyv-na-2021-rik/

Вчора, 24 листопада, відбулося засідання Конкурсної ради з реалізації ПРОГРАМИ ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2020 – 2025 РОКИ.

Конкурсна рада своїм рішенням затвердила пріоритети обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив на 2021 рік:

📝 «Освіта» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
📝 «Охорона здоров'я» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування (в тому числі придбання автотранспорту).
📝 «Культура» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
📝 «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція.
📝 «Інші пріоритети» (об’єкти усіх форм власності (окрім приватної (за винятком ОСББ)), що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) - будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, облаштування об’єктів ПЗФ, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.
📝 «Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, реставрація, благоустрій територій, а також придбання обладнання, інвентарю та предметів довгострокового користування.

ГРАНИЧНА ВАРТІСТЬ проєкту - 500 тис грн.

МІНІМАЛЬНА ВАРТІСТЬ проєкту - 100 тис грн.

МАКСИМАЛЬНИЙ РОЗМІР СПІВФІНАНСУВАННЯ обласний - 250 тис. грн. (50 % для усіх без винятку проєктів)

ПРИЙОМ ЗАЯВОК: з 9:00 год. 30 листопада 2020 року до 18:00 год. 1 лютого 2021 року включно.

З ПРОГРАМОЮ ПРОВЕДЕННЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2020 – 2025 РОКИ можна ознайомитися ТУТ: https://drive.google.com/file/d/1JaF2uzNdwswURU5npKCshnPrc2yndiLk/view

За додатковою інформацією звертатися: відділ розвитку міста Бориславської міської ради – 5-41-46, e-mail: invest.bor@ukr.net
Майже мільйон гривень - на реалізацію проєкту «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України» (90% – кошти Євросоюзу) 🤝 🇺🇦 🇪🇺 🇵🇱

Вчора, 24 листопада, на засіданні сесії Бориславської міської ради було підтримано рішення про затвердження Програми реалізації проєкту «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України».

Нагадаємо, що Борислав минулого року у співпраці із партнерами з гміни Санок переміг у конкурсному відборі мікропроєктів за програмою транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна» з проєктом «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України».

☝️ «У зв’язку із пандемією ми щоразу відкладали дату початку реалізації проєкту, зараз відступати вже немає куди, тому розпочинаємо втілення. Загальна вартість програми для обох громад – 66 659 євро., з них Борислав отримає суму 27 721 євро (908 тис. 124 грн). Більша частина коштів вже профінансовано, і ми стартуємо, – доповів начальник відділу економіки та торгівлі Лев Попель.

Проєктом передбачено інфраструктурна складова – встановлення пам’ятників першим дослідникам переробки нафти – Йогану Зегу в Бориславі та Ігнатію Лукасевичу в Польщі. Окрім спільних досліджень, семінарів, тренінгів, конференцій, буде видано спільний двомовний фотоальбом про історію нафтовидобутку в Бориславі та гміні Сянок та путівник, а також створено спільний вебсайт з електронним каталогом історичних об’єктів нафтогазової промисловості.

☝️ «Ми перейшли до активної фази втілення проєкту. Термін реалізації – до 1 календарного року. Принагідно хочу подякувати автору проєкту, Леву Попелю, бо це його заслуга, що ми стали переможцями. 90% коштів по програмі транскордонного співробітництва фінансує Євросоюз. І це дуже радує. Також це безперечно цінний досвід який можна буде використати для участі в інших подібних конкурсах чи програмах для розвитку нашої громади», – зазначив міський голова Ігор Яворський.

Метою проєкту є покращення культурних зв’язків та співпраці між громадами, підвищення привабливості польсько-українського прикордонного регіону та використання його історичного потенціалу.

https://boryslavrada.gov.ua/maizhe-milion-hryven-na-realizatsiiu-proiektu-naftova-kolyska-ievropy/
УВАГА❗️ Завтра буде перекрито проїзд по вул. Івасюка 🚗 ⛔️

Завтра, 26 листопада, З 10:00 до 16:00 буде перекрито проїзд транспорту по вул. Івасюка у зв’язку із проведенням робіт із реконструкції водопроводу в районі перехрестя з вул. Січових Стрільців.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та рекомендуємо користуватись об’їзними шляхами.

https://boryslavrada.gov.ua/uvaha-zavtra-bude-perekryto-proizd-po-vul-ivasiuka/
21 грудня – аукціон із продажу земельної ділянки

Бориславська міська рада доводить до відома усіх зацікавлених осіб, що 21 грудня 2020 року о 11.00 в сесійному залі міської ради за адресою м. Борислав, вул.Шевченка, 42 відбудуться земельні торги (аукціон) з продажу у власність земельної ділянки площею 0, 0450 га (кадастровий номер 4610300000:03:020:0294), яка знаходиться за адресою: м. Борислав, вулиця Ірини Сеник, цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (стартова ціна 115 882 гривні).

Для отримання повної інформації щодо прийняття участі в аукціоні просимо звертатися у Приватне підприємство “Фірма “Сомгіз” 79012 м. Львів, вул. Сахарова, 46 (контактний телефон (032)244-30-92, +380961315421) Цифуляк Оксана Іванівна.

https://boryslavrada.gov.ua/21-hrudnia-auktsion-iz-prodazhu-zemelnoi-dilianky/
Запали свічку пам’яті! 🙏 🇺🇦

Щороку, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам’яті жертв голодоморів. Він був запроваджений Указом Президента України у 1998 році. У 2006 році Законом України Голодомор 1932 – 1933 років був визнаний геноцидом. Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння і покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні. Це нагода замислитися над періодом історії, що сформував нашу національну ідентичність, це потужний рух пошуку історичної правди та світове визнання геноциду українського народу.

В нашому місті в цю суботу, 28 листопада, о 16:00 біля символічного залізного хреста на площі Івана Франка відбудеться Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті» та загальнонаціональна хвилина мовчання.

Для забезпечення карантинних заходів, бориславці та гості міста зможуть долучитися до акції з 16:00 до 21:00, запалюючи свічки та лампадки в центрі міста.

Також закликаємо запалити свічки пам’яті на підвіконнях своїх осель.

Наголошуємо на необхідності 28 листопада приспустити Державний прапор.,

https://boryslavrada.gov.ua/vseukrainska-aktsiia-zapaly-svichku-pam-iati/