🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦
216 members
458 photos
3 videos
380 links
Офіційний канал Бориславської міської ради
Download Telegram
to view and join the conversation
Шановні бориславці!

Щиро вітаю усіх вас із чудовим святом доброї надії та світлої віри – Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Цього дня Ангел Господній приніс Пречистій Діві Марії благу звістку про те, що Вона стане Богородицею і матір’ю Спасителя нашого, Ісуса Христа. Так сповнилася обіцянка Господа, дана на початку віків, послати у світ свого Єдинородного Сина для спасіння всіх людей.

Тож сьогодні бажаю вам усім завжди сподіватися на світле і добре, ніколи не відпускати від душі своєї віри, жити тільки з благими намірами і відкривати двері в новий день з великим натхненням. Радісних звісток, миру, міцного здоров’я, сонця, любові, надії та душевного спокою!

Зі святом!

Ігор Яворський
міський голова
У зв’язку із посиленням карантинних заходів на території країни з метою мінімізації соціальних контактів людям літнього віку в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції Пенсійний фонд України нагадує, що всю необхідну інформацію щодо пенсійного забезпечення можна отримати залишаючись вдома, без особистих візитів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України.

https://boryslavrada.gov.ua/do-uvahy-hromadian-pensiinoho-viku/
У Бориславі проводять чергові тестування на COVID-19 😷📝🧪🔬

Сьогодні, 7 квітня, спеціалізованими мобільними бригадами розпочато чергове тестування громадян, які нещодавно прибули з-за кордону та тих, що знаходяться в найбільшій зоні ризику щодо підозри на коронавірус.

https://boryslavrada.gov.ua/u-boryslavi-provodiat-cherhovi-testuvannia-na-covid-19/

⬇️⬇️⬇️
⬆️⬆️⬆️

Як повідомив міський голова Ігор Яворський, вчора, 6 квітня, Бориславській ЦМЛ було передано 120 експрес-тестів для визначення антитіл (імунологлобулінів М і G) до Covid-19. Частину із них (40 шт.) було залишено в резерві інфекційного відділення, а решту – видано мобільним бригадам, для тестувань, які проводитимуть впродовж двох днів, 7 і 8 квітня.

Згідно даних МВС станом на 6 квітня у Бориславі та Східниці зареєстровано 102 особи, які прибули з-за кордону і перебувають на самоізоляції.

☝️ «Збір даних дасть можливість частково прогнозувати ситуацію в місті та допоможе зберегти здоров’я і життя мешканців, – пояснює Ігор Романович. – Але водночас наголошую, що достовірність експрес-тесту є дуже низькою і навіть негативний результат не виключає захворювання на коронавірус. Відтак режим самоізоляції повинен зберігатись».

https://boryslavrada.gov.ua/u-boryslavi-provodiat-cherhovi-testuvannia-na-covid-19/
У зв’язку з оголошенням в Україні карантину Державна податкова служба рекомендує використовувати електронні сервіси “Єдине вікно” та “Електронний кабінет”.

https://boryslavrada.gov.ua/elektronni-servisy-dlia-dystantsiinoho-spilkuvannia-z-orhanamy-dps/
Постановою від 01 квітня 2020 року № 251 Кабінет Міністрів України погодив доплати окремим категорія громадян та індексацію пенсій.

https://boryslavrada.gov.ua/novi-doplaty-ta-indeksatsiia-pensii-z-1-kvitnia/
ДСНС продовжує дезінфекцію ⚠️😷👨‍🚒💨

Сьогодні, 7 квітня, у Бориславі працівниками Бориславського МВ ГУ ДСНС України у Львівській області було проведено чергові заходи із дезінфекції місць масового скупчення людей.

Так, обробку деззасобами пройшли спортивні майданчики на територіях шкіл №№ 1, 3, 4, 7, Бориславської гімназії, а також дитячий майданчик у міському парку.

Водночас нагадуємо, що у зв’язку із посиленням карантинних заходів заборонено відвідування спортивних та дитячих майданчиків.

https://boryslavrada.gov.ua/dsns-prodovzhuie-dezinfektsiiu/
⚡️Інформує міський голова Ігор Яворський:

"Доброго вечора шановні бориславці, східничани та усі читачі. Інформую про ситуацію станом за сьогоднішній день.

Сьогодні отримали добрі новини з лабораторного центру з приводу аналізів дитини, яка в складі сім’ї була з підозрою госпіталізована до Львова. Тест негативний (covid-19 не виявлено)

Оскільки за останню добу звернень із підозрою на коронавірус до Бориславської ЦМЛ не поступало, станом на зараз у нас в місті немає жодного хворого і жодного з підозрою.

Впевнений, що це результат вашого відповідального дотримання карантинного режиму. Дякую кожному із вас!

Як і було анонсовано, сьогодні знову приступили до роботи спеціалізовані мобільні бригади, які проводили експрес-тестування на виявлення Covid-19 серед новоприбулих осіб з-за кордону та тих, що знаходяться в найбільшій зоні ризику щодо підозри на коронавірус. За день було проведено 21 дослідження, завтра, 8 квітня, діагностику продовжать.

За даними Бориславського відділення поліції та ЦМЛ м. Борислава станом на 7 квітня у Бориславі та Східниці зареєстровано 156 осіб, які прибули з-за кордону і перебувають на самоізоляції.

Також сьогодні проводилась чергова дезінфекція місць масового скупчення людей. Обробку деззасобами пройшли спортивні майданчики на територіях шкіл №№ 1, 3, 4, 7, Бориславської гімназії, а також дитячий майданчик у міському парку. Цього тижня роботу продовжать на територіях інших навчальних закладів.

І наостанок. Бережіть себе, своїх близьких та рідних! Гарного вечора і здоров’я всім!"
Про особливості надання житлових субсидій в період карантину

https://boryslavrada.gov.ua/pro-osoblyvosti-nadannia-zhytlovykh-subsydii-v-period-karantynu/
Про особливості здійснення виплат державної соціальної допомоги та пенсії в період карантину

https://boryslavrada.gov.ua/pro-osoblyvosti-zdiisnennia-vyplat-derzhavnoi-sotsialnoi-dopomohy-ta-pensii-v-period-karantynu/
На ВОС “Бухів” відібрано проби води 📝🧪🔬

Сьогодні, 8 квітня, з метою запобігання негативному розвитку епідемічної ситуації та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на водоочисній стації «Бухів» в рамках перевірки на дотримання вимог санітарного законодавства на водоочисних спорудах було здійснено забір проб із резервуарів чистої води.

Зразки проб питної води із джерел централізованого водопостачання буде перевірено на відповідність за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

Також комісія у складі працівників відділу оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля, представників Дрогобицького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області та КП «Вододар» оглянула приміщення водоочисної станції, систему очистки й знезараження води.

За інформацією начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Дрогобицького МВ ГУ Держпродспоживслужби у Л/о, результати дослідження проб стануть відомими наступного тижня.
Інформаційна гігієна під час карантину ⚠️😷💻📲📩📰📝

Сьогодні інформування про події у світі є дуже швидким та всеохопним, джерел є безліч, тому серед них хвацько вписуються «сіячі» паніки та непорозумінь. Відтак дуже важливо отримувати лише правдиву інформацію, яка базується на підтверджених фактах, а не на суб’єктивних судженнях чи домислах. У період карантину звідусіль лунають заклики про дотримання особистої гігієни рук, але не менш важливою є й інформаційна гігієна.

⬇️⬇️⬇️
⬆️⬆️⬆️

Як зазначають у відділі внутрішньої політики Бориславської міської ради, більшість інформації отримується у «фоновому режимі» незалежно від того чи бажає цього сама аудиторія. Особливо цьому сприяють алгоритми соцмереж, які здебільшого показують той контент, на який відреагувало більше людей: «Переважна більшість користувачів мережі Інтернет оцінюють новини лише по заголовках, фейкові новини цим активно користуються, тому поширюються значно швидше за справжні. В таких умовах необхідно дотримуватись інформаційної гігієни та застосовувати критичне мислення. Не вестися на емоційні, сенсаційні чи трендові новини, адже вони створені саме для маніпулювання суспільною думкою».

Відтак, нагадуємо про офіційні джерела інформації, які подають правдиву та підтверджену інформацію про Covid-19 в Україні, а також на теритоії м. Борислава та смт. Східниці:

1️⃣ Інформаційні майданчики Бориславської міської ради:
🔔Сайт: https://boryslavrada.gov.ua/
🔔Facebook: https://www.facebook.com/boryslavrada/
🔔YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCqqhJc9DagMBHT2cvt_DW7g
🔔Instagram: https://www.instagram.com/boryslavrada/
🔔Telegram: https://t.me/boryslavrada
2️⃣Національна служба здоров’я України: https://nszu.gov.ua
3️⃣ Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів України: Коронавірус в Україні: https://covid19.com.ua/
4️⃣ Міністерство охорони здоров’я України: https://moz.gov.ua/koronavirus-2019-ncov
5️⃣ YouTube–канал Міністерства охорони здоров’я України: https://www.youtube.com/channel/UC-kYPlo9h8F2–Xyesbh-8w
Інформує міський голова Ігор Яворський:

"Доброго вечора усім. Підбиваємо підсумки сьогоднішнього дня.

Почнемо з найголовнішого: за останню добу до ЦМЛ м. Борислава не поступало звернень про підозру захворювання на Covid-19.

Сьогодні, 8 квітня, спеціалізовані мобільні бригади проводили тестування серед громадян, які нещодавно прибули з-за кордону та тих, що знаходяться в найбільшій зоні ризику. Було проведено 20 експрес-тестів. Роботу СМБ продовжать ще два дні, 9 та 10 квітня.

КНП «ЦМЛ м. Борислава» отримано 100 шт. захисних костюмів багаторазового використання та 45 шт. захисних окулярів, які розподілено по відділеннях центральної міської лікарні. Також для працівників Бориславської ЦМЛ дирекцією вже замовлено для пошиття ще 100 костюмів в одного із дрогобицьких підприємців.

Хочу подякувати усім за взаємну підтримку та допомогу – лікарям, підприємцям, волонтерам та мешканцям, які дотримуються правил карантинного режиму. Саме завдяки тісній співпраці ми пройдемо це нелегке випробування.

Бережіть себе та будьте здорові!"
⚠️ Уряд вніс зміни до карантинних обмежень ⚠️📝📚📑⚠️

Вчора, 8 квітня, на черговому засіданні Кабінету Міністрів України було внесено зміни до Постанови №211 «Про запобігання поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Змінами було уточнено перелік об’єктів, які можуть працювати під час карантину та категорії громадян 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції.

https://boryslavrada.gov.ua/uriad-vnis-zminy-do-karantynnykh-obmezhen/
Глави УГКЦ, ПЦУ та УПЦ КП розповіли про поведінку у храмах на Страсний тиждень та Великдень 🐣🐥🐣🌻

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім вірним - https://youtu.be/rkk1TcD28bM

Практичні настанови для єпископату, духовенства і вірних у зв’язку з оголошеною пандемією коронавірусної хвороби (COVID-19), а також інші роз’яснення опублікувала на своєму офіційному сайті Православна Церква України - https://www.pomisna.info/uk/. Також глава ПЦУ Блаженнійший Митрополит Епіфаній звернувся до молоді із закликом перетворити карантинні обмеження на свої можливості і використати їх з максимальною користю - https://youtu.be/QI5C8YpECwc

Закликав дотримуватись карантину й глава Української православної церкви Київського патріархату Святійший Патріарх Філарет - https://youtu.be/w7XB4fIpE7o
Спалювання сухої рослинності – злочин проти природи ‼️🔥🌱🔥🌿🔥🚫

Як повідомляє Головне управління ДСНС України у Львівській області на Львівщині за останню добу зареєстровано 75 пожеж сухої трави. Внаслідок цих пожеж вогонь знищив понад 35 гектарів рослинності.

Відділ оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля нагадує про те, що шкода від спалювання сухої трави багатолика і надзвичайно небезпечна.

Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/spaliuvannia-sukhoi-roslynnosti-zlochyn-proty-pryrody/
Бориславський терцентр здійснює забезпечення товарами першої необхідності соціально незахищених категорій населення

Для допомоги соціально незахищеним категоріям мешканців у отриманні продуктів харчування та інших речей першої необхідності у Бориславі активно працює міський територіальний центр соціального обслуговування громадян (надання соціальних послуг).

Як і зазвичай, терцентр обслуговує одиноких непрацездатних громадян, яким виповнилося 80 років, та інвалідів I та II груп, які знаходяться у них на обліку. Водночас терцентр реагує й на звернення інших мешканців, які звертаються до них по допомогу.

Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/boryslavskyi-tertsentr-zdiisniuie-zabezpechennia-tovaramy-pershoi-neobkhidnosti-sotsialno-nezakhyshchenykh-katehorii-naselennia/
На вул. В.Великого та 600-річчя Борислава проводять благоустрій території та встановлюють освітлення 🚜🚧🚜🚧🚜🚧

Сьогодні, 9 квітня, міський голова Борислава Ігор Яворский в рамках виїзної наради відвідав вул. В.Великого та 600-річчя Борислава, де спільно із головою комісії з питань житлово-комунального господарства Ігорем Тарновецьким оглянули хід робіт із завершення благоустрою території після реконструкції водопроводу, а також із розпочатого монтажу вуличного освітлення.

⬇️⬇️⬇️
⬆️⬆️⬆️

Як ми уже згадували раніше, в рамках програми “Питна вода” на цих вулицях замінювали труби водопостачальної мережі. Відповідно до технічного завдання, було виконано монтаж близько 2 км труб різного діаметру, встановлено нову запірну арматуру, пожежні гідранти і регулятори тиску з подальшим перепідключенням абонентів.

Оскільки реконструкцію уже було завершено, в рамках підготовки міста до Великодніх свят, за ініціативи депутата міської ради Андрія Спаса, благоустрій території було включено до плану робіт.

Так, підрядною організацією уже засипано траншеї із водопроводами та розрівняно грунтові насипи. А до кінця наступного тижня буде встановлено кришки люків на колодязях.

Також за ініціативи А.Спаса на частині вулиць В.Великого та 600-річчя Борислава розпочато встановлення вуличного освітлення, якого там раніше не було. До виготовлення опор долучилось НГВУ «Бориславнафтогаз», яке надало металеві труби. Монтаж ліхтарів виконує КП «Бориславсвітло», для цього за кошти міського бюджету було закуплено 13 нових LED-світильників.

Нагадаємо, що у лютому цього року також вперше було освітлено вул. Городище та Високу.

https://boryslavrada.gov.ua/na-vul-v-velykoho-ta-600-richchia-boryslava-provodiat-blahoustrii-terytorii-ta-vstanovliuiut-osvitlennia/