🇺🇦 Бориславська міська рада 🇺🇦
252 members
727 photos
4 videos
573 links
Офіційний канал Бориславської міської ради
Download Telegram
to view and join the conversation
Фінансове управління міської ради інформує про надходження та видатки міського бюджету за період з 22 червня 2020 року по 26 червня 2020 року.

Детальніше ➡️ https://boryslavrada.gov.ua/finansove-upravlinnia-informuie-58/
До відома керівників підприємств установ та організацій усіх форм власності: розроблено «Методичні рекомендації з проведення експертизи цінності та відбору на архівне зберігання документів, пов’язаних із соціальним захистом громадян».

https://boryslavrada.gov.ua/do-vidoma-kerivnykiv-pidpryiemstv-ustanov-ta-orhanizatsii-usikh-form-vlasnosti/
📚 #Легенди_Борислава 📖 Губичі 🌅

У північній околиці сучасного міста Борислава знаходиться мікрорайон Губичі. Він тягнеться однією вулицею 🛣 від Борислава й аж до міста Дрогобича. За давніми сказаннями, 🤔село Губичі має кілька цікавих версій походження назви.

🤔 Про те, хто такі Губичі і який вони мають зв’язок із містом-сусідом Дрогобичем 😎 читайте далі в матеріалі ⬇️⬇️⬇️
https://boryslavrada.gov.ua/lehendy-boryslava-hubychi/
У зв’язку із рекомендаціями обласної комісії ТЕБ та НС, які прийняті 30 червня на позачерговому засіданні цієї комісії, у Бориславі введено зміни щодо роботи закладів громадського харчування та громадського транспорту.

Отже від сьогодні обмежено час роботи закладів громадського харчування до 22 години. Окрім цього рішенням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було зобов’язано перевізників при необхідності забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження на час дії карантину.

Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/chas-roboty-zakladiv-hromadskoho-kharchuvannia-obmezhenno-do-22-hodyny/
У Бориславі знову переповнені контейнерні майданчики для збору ТВП
🗑🗑🗑
На сьогодні більшість контейнерних майданчиків м. Борислава переповнені ТПВ. ДВ“Еко-світ” пояснює такий збій в роботі – виходом із ладу техніки.

Керівництво міста не влаштовує такий стан справ. Міський голова наголосив: “Коли несправність транспорту обслуговуючого підприємства змушує місто наближатись до сміттєвого колапсу, такий розвиток подій є абсолютно нелогічним. Ми звернулось до надавача послуги з вимогою негайно усунути порушення, використавши резервний транспорт, і в нормальному режимі забезпечити вивезення ТПВ з міста”.

На виконання доручення голови сьогодні працівники муніципальної варти проводять обстеження та актування порушення, матеріали буде скеровано до суду для розірвання договору з ДВ “Еко-світ”.

Нагадаємо, таке порушення умов договору відбувається вже не вперше. В кінці травня була подібна ситуація, коли сміття не вивозилось з міста три доби (https://bit.ly/2BY1szA)
Щодо списання боргу з єдиного внеску

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що з 03.06.2020 набрав чинності Закон України від 13 травня 2020 року № 592-IX «Про внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо усунення дискримінації за колом платників» (далі – Закон № 592).

Детальніше ➡️ https://boryslavrada.gov.ua/shchodo-spysannia-borhu-z-iedynoho-vnesku/
У Бориславі відзначили активну молодь 🥳👍🏆

Щорічно до Дня молоді грамотою Бориславської міської ради нагороджували найактивніших юнаків та юнок, а також тих, хто сприяє розвитку молодіжного простору в нашому місті та поза його межами. Цей рік не став винятком.

Детальніше ➡️ https://boryslavrada.gov.ua/u-boryslavi-vidznachyly-aktyvnu-molod/
📖 #Легенди_Борислава 🌅#Тустановичі

Заплющуєш очі і одразу виникають такі асоціації як славетний шиб «Оіл Сіті», 🛢нафта, 🧂 сіль, Тустановецьке озеро 🌊 з округлим острівцем, Всеукраїнська 🇺🇦 скаутська організація «ПЛАСТ», гора Буковиця 🏂 тощо. Мікрорайон розташувався в південно-східній частині Борислава. Проте Тустановичі є одним із найдревніших і найвагоміших поселень серед тих, що увійшли до складу сучасного міста.

Детальніше: https://boryslavrada.gov.ua/lehendy-boryslava-tustanovychi/
Зміни до ПКУ щодо адміністрування податку на додану вартість

Дрогобицьке управління ГУ ДПС у Львівській області продовжує інформувати стосовно змін до ПКУ, запроваджених Законом України від 16.01.2020 р. №466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» (крім деяких змін, які набирають чинності з 1 липня 2020 року та з 1 січня 2021 року).

https://boryslavrada.gov.ua/zminy-do-pku-shchodo-administruvannia-podatku-na-dodanu-vartist/
Ефективне партнерство. У Бориславі проведуть комплексний екологічний моніторинг 📝🌳📝🤝

Борислав підписав договір із ТОВ «Lamor Ukraine» та ПАТ «Укрнафта», відповідно до якого на території Борислава буде проведено комплексний екологічний моніторинг з метою оцінки наслідків довготривалого нафтовидобутку для навколишнього середовища та населення.

Детальніше ➡️ https://boryslavrada.gov.ua/kompleksnyi-ekolohichnyi-monitorynh/
Реформа освіти у Бориславі: автономізація шкіл та ліквідація методкабінету 📝👩‍🏫👨‍🏫🏫📊📈

В Україні триває впровадження реформ у сфері освіти. Відповідно до нововведень, найближчим часом зміниться підхід до забезпечення професійного росту педагогів, а у бориславських закладах середньої освіти – механізми управління та фінансування.

Більше ➡️ https://boryslavrada.gov.ua/reforma-osvity-u-boryslavi-avtonomizatsiia-shkil-ta-likvidatsiia-metodkabinetu/