Бориславська гімназія поповнила матеріальну базу

Завдяки цьогорічній перемозі в конкурсі мікропроектів Бориславська державна гімназія придбала інтерактивну 65-дюймову панель Prestigio MULTIBOARD. Комплекс встановлено і вже з початку навчального року він активно тестується.

Загальна сума придбання – майже 200 тис. грн.. З бюджету м. Борислава було передбачено близько 60 тис. грн., частка співфінансування Львівська обласної ради – майже 100 тис. грн. Спонсорські кошти громади, які залучені для реалізації проекту, – 40 тис. грн..

В комплект входить камера, клавіатура, миша, touch-маркери, ліцензійне програмне забезпечення Windows 10.  Екран MultiBoard повністю заміняє використання крейдової, маркерної, інтерактивної дошки чи проектора. Безпосередньо на екрані можна писати, малювати, будувати будь-які 3D-моделі, від квітки до ракети.

Продемонстрували новий електронний пристрій і міському голові Ігорю Яворському.

«Використовуючи вбудоване програмне забезпечення Notes, MozaBook, EasiShow та Capture уроки стають новими і цікавими для наших сучасних учнів, – говорить вчитель інформатики Давид Кузьмич. – За рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей вони стають різноманітніші. Найкраща у своєму класі інфрачервона технологія підтримує до 20 точок дотику. Це дозволяє використовувати пристрій групою дітей одночасно».

Екран MultiBoard готовий до форс-мажорів. Для захисту дисплею використане загартоване скло, а сам пристрій захищає алюмінієвий корпус.

Ігор Яворський зауважив: «Інтерактивні елементи, проведення дослідів та ілюстрування пробуджують зацікавленість учнів і допомагають в більш легкому засвоєнні навчального матеріалу. Це й має бути для нас головним пріоритетом. Вдячний керівництву Львівської обласної ради, секретаріату Конкурсної ради, відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, МТД та зовнішньоекономічних зв’язків ЛОР за підтримку цього проекту. Переконаний, наша гімназія заслуговує на таке зміцнення матеріальної бази. Учні з року в рік показують високі результати на незалежному оцінюванні, займають призові місця на олімпіадах. Знаю, що цей проект – це була маленька мрія керівництва та викладачів закладу. Радий, що її вдалось втілити».

 

Презентаційні слайди: