Розпорядження міського голови “Про затвердження графіка особистого прийому громадян керівниками виконавчих органів та спеціалістами Бориславської міської ради”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10 квітня 2024 року                  м. Борислав                      № 131-р

Про затвердження графіка особистого
прийому громадян керівниками
виконавчих органів та спеціалістами
Бориславської міської ради

Відповідно до статті 40 Конституції України, підпункту 1 пункту б статті 38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 22 Закону України „Про звернення громадян”, беручи до уваги доповідну записку в. о. начальника загального відділу міської ради Лесі Прідун від 09 квітня 2024 року та у зв’язку із персональними змінами, що відбулися у виконавчих органах ради

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити графік особистого прийому громадян керівниками управлінь, відділів, служб та спеціалістами Бориславської міської ради, згідно з додатком.

2. Загальний відділ міської ради (Леся Прідун) забезпечити оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради графіка особистого прийому громадян керівниками управлінь, відділів, служб та спеціалістами Бориславської міської ради.

3. Керівникам виконавчих органів та спеціалістам Бориславської міської ради дотримуватися графіка прийому громадян.

4. Покласти на керівників виконавчих органів ради персональну відповідність за належний розгляд і вирішення у межах своїх повноважень питань, адресованих їм у зверненнях громадян.

5. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження міського голови від 17 березня 2023 року №71-р „Про затвердження графіка особистого прийому громадян керівниками виконавчих органів та спеціалістами Бориславської міської ради”.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.

В.о міського голови,
секретар міської ради                         Юрій ХИМИН

Attachments