Новини

Податкова знижка на навчання

Бориславська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що держава підтримує здобувачів освіти, зокрема, шляхом повернення з бюджету частини податку на доходи фізичних осіб, утриманого із заробітної плати, по витратах на навчання. Тобто надається право на податкову знижку на навчання. Таке право передбачене статтею 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

Loading

Read More

У Бориславському Палаці культури працюватиме резиденція святого Миколая

Уже на порозі найулюбленіше свято для усіх дітей — День святого Миколая. Тож ми раді повідомити, що у Бориславському міському Палаці культури працюватиме резиденція святого Миколая. 
Завітати до Чудотворця дітвора Бориславської громади зможе впродовж двох днів: 5 грудня з 12:00 до 20:00 та 6 грудня з 10:00 до 13:00.

Loading

Read More

Продаєте впродовж року дві квартири? Ставки податку – 5 та 18 відсотків

Відповідно до п. 172.1 ст. 172 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI не оподатковується один раз протягом звітного податкового року, за умови перебування такого майна у власності платника податку більше трьох років, дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну):

Loading

Read More

Вихователі дошкілля змагалися за першість у STEAM-фестивалі

У Бориславі у приміщенні громадського центру “Каменяр” вперше відбувся STEAM-фестиваль серед закладів дошкільної освіти нашої громади.

Учасники конкурсу презентували присутнім 12 різноманітних STEАM-проєктів, серед яких лавова лампа, водний бізіборд, бізікуб, генератор мильних бульбашок, універсальна інтерактивна книга, будинок мрії, веселе слоненя, гра «Космічна подорож Всесвітом» та багато інших. 

Loading

Read More

Продовжується реалізація проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів»

У Бориславській громаді розпочалася реалізація наступного етапу проєкту «Шлях Стійкості: підвищення стійкості українців через посилення можливостей психосоціальної підтримки ветеранів», який впроваджується Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) у партнерстві з ГО «СТАН» та фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини.

Loading

Read More

Відбудеться електронний аукціон з оренди нежитлового приміщення

12 грудня 2023 року відбудеться електронний аукціон з оренди нежитлового приміщення 126, загальною площею 73,6 кв.м, за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, м. Борислав, вул. Коваліва, 47. Ідентифікатор аукціону в електронній торговій системі: LLE001-UA-20231122-59837.

Loading

Read More

КП “Еко-місто” зустріло перші снігові опади

Ще не календарну, але з повною готовністю, комунальники зустріли зиму та перший сніг. Цієї ночі опади посилилися і, як обіцяє прогноз погоди, продовжуватимуться впродовж всього дня. Тож комунальники працюють у посиленому режимі, щоб дороги на території міста були проїзними.

Loading

Read More

Міський голова представив керівника сервісного офісу у справах ветеранів в місті Бориславі

Борислав – перше місто на Львівщині, яке стартувало з проєктом створенням простору ветеранів. Нове відділення – сервісний офіс у справах ветеранів – створюється при Бориславському міському центрі надання соціальних послуг. І сьогодні, під час щопонеділкової наради, міський голова Ігор Яворський представив першого працівника – керівника офісу. Ним став ветеран, учасник російсько-української війни Леонід Федевич.

Доброволець батальйону імені Кульчицького Національної гвардії України у 2014-2015 роках, а у 2022 році він стояв на захисті рідної землі у складі 24 механізованої бригади та був звільнений зі служби за станом здоров’я.

Loading

Read More