Загальна інформація
На шляху до задекларованої Європейської інтеграції Україна має досягти позитивних результатів тобто різко знизити рівень корупції, тим самим забезпечити нормальні умови життєдіяльності громадян, функціонування бізнес-середовища.
На шляху досягнення найвищого рівня ефективності у виконанні радою своїх функцій в інтересах територіальної громади за рахунок налагодження ефективної системи запобігання та протидії корупції, прозорості та підзвітності у своїй діяльності.
Бориславська міська рада заявляє про свою принципову позицію та засуджує корупцію як незаконний та неетичний спосіб ведення діяльності.
Вагоме місце у системі запобігання та протидії корупції посідають органи посадові особи, громадяни та громадські організації, що здійснюють заходи із запобігання та протидії корупції.
Якщо Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства, Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом України „Про запобігання корупції”.
Повідомлення про відомі Вам факти таких порушень можна надсилати на скриньку: vpzboryslavrada@gmail.com
Уповноважена особа з питань запобігання корупційним проявам у Бориславській міській раді та її виконавчих органах – Мельничок Володимир Миронович.
Інформація може надаватися також анонімно.
Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатися як звернення громадян відповідно до Закону України „Про звернення громадян”, а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.
Згідно з положеннями статті 53 Закону України „Про запобігання корупції” особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров’ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв’язку зі здійсненим повідомленням про порушення вимог Закону України „Про запобігання корупції”, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України „Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві”.