Звернення громадян

Загальний відділ Бориславської міської ради є координаційним центром щодо організації роботи з письмовими та усними зверненнями громадян, організації особистого прийому громадян міським головою та його першим заступником.

Якщо Ви хочете отримати офіційну відповідь, інформацію або порушуєте питання особистого характеру, що потребує розгляду, Ваше звернення має бути оформлене у порядку, визначеному Законом України „Про звернення громадян”.


ЯК ПОДАТИ ПИСЬМОВЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ?

Звернутися з офіційним письмовим зверненням до міського голови можна, зареєструвавши його особисто у загальному відділі Бориславської міської ради або надіславши його на поштову адресу: вул.Шевченка, 42, м.Борислав, Дрогобицький район, Львівська область, індекс 82300.

Розгляд письмових звернень громадян у міській раді здійснюється відповідно до Закону України “Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

На письмове звернення заявнику обов’язково надається письмова відповідь за підписом міського голови та обов’язково вказується прізвище безпосереднього виконавця. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом, від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

ЗРАЗОК НАПИСАННЯ ЗВЕРНЕННЯ


ЯК ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ?

Інформація про це – в розділі Електронні звернення


Ознайомитися з результатами аналізу та узагальненням роботи зі зверненнями громадян
можна у розділі Узагальнені дані щодо звернень громадян

Loading