Активний відпочинок

Гірськолижний комплекс «Буковиця»

ГК «Буковиця» – ідеальне місце для сімейного відпочинку впродовж року.

Взимку — це сучасний гірськолижний комплекс, траси якого (довжиною 850 м та 1050 м) відповідають міжнародним стандартам та підходять як початківцям, так і досвідченим лижникам та сноубордистам.

На трасах ГК «Буковиця» розміщено три витяги: Tatrapoma – 300 м, Doppelmayr – 700 м, leithner-Poma – 800 м. Для комфортного перебування  гості комплексу можуть користуватися такими послугами:

 • оглядовий підйом;
 • прокат спортивного інвентарю та одягу;
 • послуги досвідчених інструкторів;
 • сервісне обслуговування, що оснащене обладнанням для ремонту лиж та сноубордів;
 • тюбінг;
 • фуд-корт.

Влітку ГК «Буковиця» (гора Буковиця, 586 м) є стартовою точкою 2-ох велотрас, 5-ти піших та 4-ох веломаршрутів. За допомогою чотирьох крісельного витягу можна комфортно дістатись на вершину гори та обрати необхідну трасу чи вибраний маршрут.

  • велошлях №1 від м.Борислава по горі Буковиця до гори Цюхів Верх орієнтовною довжиною 6,34 км. Перепад висоти 379 м. Кінцевою точкою велошляху є гора Цюхів Верх. Це одна вершина у Сколівських Бескидах та найвища точка Орівської скиби. На горі Цюхів Верх (931 м н.р.м.) – кінцевій точці маршруту, де встановлено 15 метрову оглядову вежу, звідки відкриється панорамний вид на околиці.
  • велошлях №2 від м.Борислава по горі Буковиця до Державного історико-культурного заповідника «Тустань», розташованого біля села Урич (Сколівський район, Львівська обл.), орієнтовною довжиною 10,65 км. Перепад висоти 386 м. Рівень складності велошляху є легким. Кінцевою і головною окрасою велошляху є Державний історико-культурний заповідник «Тустань».
  • велошлях №3 від м.Борислава по горі Буковиця до смт.Східниця, орієнтовною довжиною 11,81 км. Перепад висоти 412 м. Рівень складності велошляху є середнім.
  • велошлях №4 від м.Трускавець (майдан Незалежності) до м.Борислав по горі Буковиця, орієнтовною довжиною 5,52 км. Перепад висоти 110 м. Рівень складності велошляху є дуже легким.
  • велотраса № 1 легкого рівня складності в м.Бориславі на горі Буковиця, орієнтовною довжиною 1,8 км. Перепад висоти 160 м. Траса призначена для початкового та середнього рівня катання на гірських велосипедах. Ідеально підходить для проведення велосипедних шкіл та для катання батьків з дітьми. Працює крісельний витяг.
  • велотраса № 2 складного рівня складності в м.Бориславі на горі Буковиця, орієнтовною довжиною 1,0 км. Перепад висоти 160 м. Параметри велосипедної траси дозволяють проводити на ній змагання обласного, всеукраїнського та міжнародного рівня. Також працює крісельний витяг.
  • пішохідний маршрут № 1 «Цюхів діл» від м.Борислава по горі Буковиця до гори Цюхів Верх легкого рівня складності, орієнтовною довжиною 6,34 км. Перепад висоти 379 м.
  • пішохідний маршрут № 2 «Ядвігін тракт» від м.Борислава по горі Буковиця до Державного історико-культурного заповідника «Тустань», розташованого біля села Урич (Сколівський район, Львівська обл.), легкого рівня складності, орієнтовною довжиною 10,65 км. Перепад висоти 386 м.
  • пішохідний маршрут № 3 «Золота баня» від м.Борислава по горі Буковиця до смт.Східниця, орієнтовною довжиною 11,81 км. Перепад висоти 412 м. Маршрут пролягає через гору Цюхів Верх, де встановлено 15 метрову оглядову вежу, звідки відкривається панорамний вид на околиці. А діставшись до смт.Східниця, можна буде скуштувати природні мінеральні води.
  • пішохідний маршрут № 4 «Монастирська дорога» у м.Бориславі по горі Буковиця до гори Городище, легкого рівня складності, орієнтовною довжиною 10,82 км. Перепад висоти 280м.
  • пішохідний маршрут №5 «Соляний шлях» від м.Борислав (ГК «Буковиця») до м.Трускавець (готель «Ріксос»), складного рівня складності, орієнтовною довжиною 20,02 км. Перепад висоти 280м. Надзвичайно мальовничий та складний маршрут проходить через дві вершини – гори Цюхів Верх та Бобовище, оглядову панорамну точку на хребті Діла, звідки як на долоні видно Трускавець, і завершиться трекінг біля готелю «Ріксос» у м.Трускавці.
  • 15-ти метрова оглядова вежа на горі Цюхів Верх (931 м) відкриває панорамний вид на околиці.

Останнім часом піший та велосипедний туризм стають все більш популярними видами відпочинку, бо вони є найбільш екологічними і корисними для здоров’я видами туризму.

У перспективі планується, що взимку велошляхи стануть маршрутами для бігових лиж, оскільки вони спроєктовані так, щоб спеціалізована техніка змогла утрамбувати сніг. А бігові лижі – малотравматичний та доступний для будь-якого туриста вид активного зимового відпочинку.

Адреса: м.Борислав, вул. Тустановицька, 185,
контактні телефони 0677754884

Loading

Гірськолижний комплекс «Крутогір»

Гірськолижний комплекс  «Крутогір» підійде для тих, хто тільки вчиться кататись на лижах або сноуборді. До послуг туристів є дві бугельні траси 200 м і 500 м, а також можливість отримати наступні послуги:

 • пункт прокату гірськолижного спорядження, санчат;
 • автостоянка;
 • оренда альтанок та мангалів;
 • дитячий майданчик та лазанка для дітей;
 • ресторан (графік роботи: за попереднім записом)
 • тюбінгова траса

Адреса:
м.Борислав, провулок по вул. С.Бандери.

Контактний  телефон:
0673658365, 0679281200

Loading

Мотузковий парк

У Бориславському парку створено мотузковий парк площею 0,92 га, де облаштовано траси різних висот і рівнів складності.

Мотузковий парк – це активний відпочинок для всієї родини: для малюків і дорослих, для початківців і досвідчених екстремалів, для найспритніших і тих, хто лише пробує свої сили. Він неодмінно стане улюбленим екстремальним маршрутом для кожного, хто бажає відчути себе справжнім альпіністом, втекти від буденності та насолодитися відпочинком на свіжому повітрі!

Адреса:
м.Борислав, Бориславський міський парк культури та відпочинку.

Loading

Скейт-парк

Спеціально обладнаний простір — скейт-парк, став місцем для проведення активного дозвілля у місті та чудовим оновленням у міському парку. Кататися тут можна на скейтбордах, роликах, велосипедах та самокатах.

Адреса:

м.Борислав, Бориславський міський парк культури та відпочинку.

Loading

Воркаут-майданчик

Спортивний напрямок Street workout стрімко набирає обертів у нашій країні та щороку приваблює тисячі нових прихильників здорового способу життя. Тож усіх охочих запрошуємо відвідати найбільший на Західній Україні Workout-майданчик у м.Бориславі!

Адреса:
м.Борислав, Бориславський міський парк культури та відпочинку.

Loading

Боксерський майданчик просто неба

Боксерський майданчик просто неба

Поблизу воркаут-майданчика у Бориславському міському парку культури й відпочинку з’явилася нова спортивна локація – боксерський майданчик.

Адреса:

м.Борислав, Бориславський міський парк культури та відпочинку.

Loading

Loading