КП “Бориславський туристичнтичний інформаційний центр”

Директор:
Романюк Ігор Романович
біографічна довідка

Графік роботи:
з 8.00 – до 17.00

Графік прийому:
з 10.00 до 16.00

Код ЄДРПОУ:
44453148

Адреса:
82300, Львівська обл., м. Борислав, вул. Шевченка, буд. 25;

Тел.:
+380638844937;

e-mail:
boryslav.tour@gmail.com

Метою створення Підприємства є сприяння розвитку туристичної діяльності в Бориславській міській територіальній громаді, розробка та просування туристичних продуктів міської територіальної громади на внутрішньому та міжнародному ринках з метою отримання прибутку в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

Предмет діяльності  Підприємства :

  • Розвиток туризму в Бориславській міській територіальній громаді, сприяння органам місцевого самоврядування у реалізації державної та місцевої політики в галузі туризму, участь у виконанні відповідних державних та місцевих програм.
  • Надання консультативно-довідкової інформації для туристів та екскурсантів в усній формі та у формі рекламної продукції (буклети, путівники, відеоматеріали тощо), в тому числі через електронні засоби інформації. Розробка та впровадження програми промоції міської територіальної громади, створення та впровадження маркетингової стратегії.
  • Формування бази даних об’єктів туристичної і рекреаційної привабливості, інфраструктури туристичного ринку міської територіальної громади та її об’єктів культурного придбання.
  • Реалізація та надання комплексу послуг з організації екскурсій, подорожей.
  • Розробка та впровадження системи туристичної інформації міської територіальної громади (інформаційні стенд, дороговкази, вказівники, стаціонарні карти і схеми тощо).

Статут комунального підприємства у чинній редакції

Аудиторські висновки щодо річної фінансової звітності комунального підприємства – документ

Фактори ризику, які можуть вплинути на операції та результати діяльності комунального підприємства – документ

Loading