1034-mr5-2019 “Про дозвіл громадянину Святогору В.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул..Дрогобицькій,88 у м.Бориславі”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
________________ Борислав № ________

Про дозвіл громадянину Святогору В.А. на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул..Дрогобицькій,88 у м.Бориславі

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 35, 40, 118, 123 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України „Про землеустрій”, беручи до уваги рішення постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 08 травня 2019 року №62/29, №62/28, розглянувши заяви громадянина Святогора В.А. про виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Дозволити громадянину Святогору Валерію Анатолійовичу, який зареєстрований у м.Бориславі, виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) площею 1000 кв.м. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та площею 260 кв.м. для ведення садівництва на вул.Дрогобицькій,88 у м. Бориславі, за рахунок земель запасу, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю.М. Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (В.Піх).

Міський голова І. Р. Яворський

Вкладення