Подорожуй віртуально

Унікальний Храм св. Анни у м.Бориславі тепер можна відвідати віртуально! Це один із найбільших паломницьких центрів Української греко-католицької церкви, де знаходяться понад 700 мощей Святих.

Запрошуємо відправитись у 3D-тур просто зараз, натиснувши на зображення нижче ⬇️

Борислав сакральний. 3D екскурсія в храм святої Анни
Борислав сакральний. 3D екскурсія в храм святої Анни

 

Борислав розвиває туристичну галузь і цю тему залюбки та з ентузіазмом підхоплюють небайдужі мешканці міста. Так, завдяки команді інтернет-видання Zmistovno.com.ua з’явилась Туристична онлайн-карта Борислава (Лідія Мазурчак, Zmistovno.com.ua)

«Довгий час панував стереотип, що місто Борислав є не лише непривабливим для туристів, але й відверто занедбаним. Однак, місто – це ми, а, відтак, прямо впливаємо на його життя та імідж. Сьогодні Борислав прагне розвитку та розвивається. Все більше людей асоціюють його не лише із твором Івана Франка – «Борислав сміється», а й з нафтою, озокеритом, мінеральними джерелами. Щобільше, цікавим напрямом для роботи стало дослідження історії самого міста, його відомих мешканців та будівель.  Адже минуле завжди навколо нас, просто ми звикли чомусь його не помічати», – зауважила учасниця команди zmistovno.com.ua Лідія Мазурчак