Мотузковий парк чекає відкриття сезону

У Бориславі в міському парку культури та відпочинку тривають роботи із втілення проєкту «Під відкритим небом» – переможця конкурсу Всеукраїнського громадського бюджету у Львівській області. Завдяки цьому проєкту там буде створено відпочинкову зону – мотузковий парк для дітей і дорослих та кінотеатр просто неба.

Мотузковий парк – це комплекс перешкод для любителів активного дозвілля різного віку.  На висоті можна випробувати всю палітру емоцій – від страху і до захоплення, а найголовніше – отримати масу позитивних емоцій та задоволення. 

Всі маршрути мотузкового парку відрізняються за рівнем складності і призначені для проходження, як дорослими, так і дітьми. Кожен маршрут починається дерев’яною драбиною та закінчується спуском по тролі й включає в себе:

  • дитячу лінію, яка знаходиться найнижче від землі, на 10 елементів з платформами для найменших відвідувачів;
  • підліткову лінію на 9 елементів з платформами для старших любителів активного відпочинку;
  • екстримальну лінію, яка знаходиться найвище від землі на 5 елементів з платформами.

Мотузковий парк обладнаний безперервною системою страховки, яка передбачає постійне підключення до страхової лінії, що дозволяє проходити маршрути на висоті максимально безпечно. Також для безпеки відвідувачів є 24 комплекти страхувального спорядження (каски, жилети, страхувальні вуса та карабіни, роликова тандем-каретка для неперервного страхування).

«Більша частина робіт зроблена. Така розвага широко розповсюджена серед дітей та молоді, тому раді, що тепер у нашому парку буде змога весело й активно проводити час. З нетерпінням чекаємо відкриття сезону, щоб приймати відвідувачів. Також вже закуплено спеціалізовану аудіовізуальну техніку для кінотеатру під відкритим небом – проектор, екран, акустичну систему та систему радіомікрофонів», – розповідає директор КП «Бориславський міський парк культури та відпочинку» Ігор Саган. 

«Бориславський міський парк розташований у центральній частині міста, має велику територію. Тому наше завдання – зробити його максимально цікавим місцем проведення відпочинку і для мешканців нашого міста, гостей, а також для тих, хто відпочиває в сусідніх Трускавці та Східниці. Дуже радий, що невдовзі тут з’явиться ще одна зона для активного сімейного відпочинку», – зазначає міський голова Ігор Яворський.

Нагадаємо, з 26 серпня по 4 вересня бориславці голосували у “Всеукраїнському громадському бюджеті у Львівській області”. Змагання видалось досить непростим, адже за умовами, щоб перемогти недостатньо було просто обігнати суперників, потрібно було набрати не менше 30% від загальної кількості голосуючих осіб за всі подані проєкти, а їх, до слова, було аж 17!

Вартість реалізації проєкту становить 1 307 906 грн., з яких 250 000 грн. – співфінансування із міського бюджету.