899-mr6-2024 “Про дозвіл відділу освіти міської ради на внесення змін до кошторису доходів і видатків за спеціальним фондом”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

2024 р м. Борислав №

Про дозвіл відділу освіти міської ради на
внесення змін до кошторису доходів і видатків
за спеціальним фондом

Відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рішення постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів, економіки здійснення державної регуляторної політики від _____________________, з гуманітарних питань, депутатської етики та законності від _____________________ та клопотання відділу освіти міської ради від 16 травня 2024року №01-18/357, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити відділу освіти Бориславської міської ради внести зміни до кошторису доходів і видатків за спеціальним фондом, а саме:
збільшити кошторисні призначення на об’єкт «Капітальний ремонт покрівлі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Жайворонок» БМР на вулиці Шкільній,15 в м. Бориславі Львівської області» за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти» за КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 326887 грн.,
за рахунок зменшення кошторисних призначень з об’єкту «Капітальний ремонт дошкільних закладів освіти» за КПКВК 0611010 «Надання дошкільної освіти за КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» на суму 326887 грн.

2.Фінансовому управлінню міської ради (Петрів Юрій) проводити фінансування відділу освіти міської ради відповідно до пункту 1 цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роксоляну Гарасимів, постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики (Зелінський Руслан) та постійну комісію з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Спас Андрій).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments