Спортивні досягнення вихованців Бориславської ДЮСШ

Останній місяць минулого року був багатим на спортивні здобутки для вихованців Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи, які показали високі результати на змаганнях різних рівнів.

Так, у м. Свалява Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики, в якому взяли участь спортсмени 2005-2007 р. н. В складі збірної команди Львівщини виступали Назар Керетивчин у ваговій категорії 61 кг та Віталій Пенцарський у ваговій категорії 96 кг. Обидва посіли 4 сходинку кожен у своїй ваговій категорії та потрапили в четвірку кращих важкоатлетів країни. Загалом команда Львівської області посіла 2 загальнокомандне місце серед 25 команд зі всієї країни.

Дякуємо тренеру Мирону Керетивчину за підготовку спортсменів. Бажаємо у новому році нових досягнень.

Змагання з боротьби дзюдо відбулися в с. Голень Івано-Франківської області. Участь у турнірі взяли 9 команд, близько 90 учасників, серед яких і вихованці ДЮСШ. Друге місце вибороли Д. Музика, Р. Крот, О. Войтович, В. Шимченко, В. Лахно. Третє місце посіли Ластовецький та І Шимченко. Тренує дзюдоїстів Василь Шимченко. Вітаємо спортсменів з високим результатом!

Також команда Бориславської ДЮСШ зайняла І місце в турнірі з волейболу, який проходив у Трускавці. Тренери — Володимир Рентюк та Ігор Петрів.

У першості міста з класичного паверліфтингу перші сходинки посіли Роман Голобутовський, Богдан Яхимецець та Ігор Даців, другу сходинку — Роман Попель, а третю — Угера Володимир.

Вихованець ДЮСШ, а зараз тренер відділення важкої атлетики Роман Ієговський готується до виконання нормативу Майстер спорту. Бажаємо успіху!