Вітаємо, “Нафтовик”! Наша команда – у півфіналі Кубка Львівщини з футболу

Сьогодні, 19 листопада, СК “Нафтовик” зіграв матч чвертьфіналу Кубка Львівської області з футболу. На полі наша команда зустрілася з ФК “Миколаїв”. Основний час матчу завершився з рахунком 1:1. Гол забив Назар Цюпка на 22 хвилині.

В серії післяматчевих пенальті “Нафтовик” переміг з рахунком 3:5.

Пенальті у ворота суперника реалізували Назар Цюпка, Максим Логвиненко, Олег Луців, Мар’ян Залога та Дмитро Криворучишак.

«Нафтовик» знову приємно вражає! Сьогоднішня гра з ФК «Миколаїв» у чвертьфіналі Кубка Львівщини принесла перемогу нашій футбольній команді. Отож, Борислав – у півфіналі Кубка Львівщини. Вітаємо, хлопці!” – привітав з перемогою команду міський голова Ігор Яворський.

Півфінальна гра Кубка Львівщини запланована на середу, 23 листопада. Деталі повідомимо згодом, тож слідкуйте за анонсами.