У Бориславській ДПІ Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області підбито підсумки щодо надання адміністративних послуг протягом семи місяців 2019 року

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Центру обслуговування платників (надалі –ЦОП) Бориславської ДПІ Дрогобицького управління ГУ ДФС у Львівській області.

Протягом січня – липня 2019 року, платникам податків, яких обслуговує ЦОП Бориславської ДПІ, надано 2919 різних адміністративних послуг. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористались 1529 громадян, що складає понад 52 відсотки від всіх наданих послуг.

Найбільш запитуваними послугами є також:

  • видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 357,
  • реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 339 послуг;
  • реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 121.

Платникам податків видано 66 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, 178 витягів з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 200 суб’єктів господарської діяльності.

Нагадуємо, що ЦОП Бориславської ДПІ створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб-порталі ГУ ДФС у Львівській області, так і на інформаційних стендах безпосередньо в ЦОП Бориславської ДПІ.

Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в Центрі обслуговування платників Бориславської ДПІ Дрогобицького управління за адресою: м. Борислав, вул.Карпатська брама, 14. Для отримання довідкової інформації можна звертатись за телефоном (03248) 5-21-75.

Графік роботи: з понеділка по четвер – з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – з 9:00 до 16:45, обідня перерва – з 13:00 до 13:45, субота та неділя – вихідні дні.