День: <span>09.04.2024</span>

У Бориславі відбудеться вистава від Льві́вського академічного обласного театру ляльок “Витівки Лиса Микити”

30 травня у міському Палаці культури відбудеться дитяча вистава Льві́вського академічного обласного театру ляльок “Витівки Лиса Микити” за мотивами казки Івана Франка. Подія присвячена Міжнародному дню захисту дітей. 

Loading

Read More

Доброчинний звітний концерт “З Україною в серці”

У неділю, 2 червня, о 15:00 у Бориславі у міському Палаці культури відбудеться доброчинний звітний концерт та виставка-продаж малюнків на підтримку наших Збройних сил “З Україною в серці” від вихованців Бориславської дитячої школи мистецтв. Також під час заходу урочисто вручатимуть свідоцтва випускникам школи. 

Loading

Read More

Протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування у Бориславській міській територіальній громаді

Виконавчий комітет Бориславської міської ради як організатор перевезень на автобусних маршрутах загального користування, що проходять у межах територіальної громади, оприлюднює протокол засідання конкурсного комітету з  визначення автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування у Бориславській міській територіальній громаді відповідно до  пункту 51 постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу  з перевезення  пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та Закону України «Про автомобільний транспорт».

Loading

Read More

У Бориславі відбувся регіональний шаховий турнір “Шахові надії Прикарпаття 2024”

Вчора, 26 травня, у Бориславі на базі закладу загальної середньої освіти №4 відбувся регіональний шаховий турнір “Шахові надії Прикарпаття 2024”. Участь у змаганнях взяли 107 юних шахістів з Борислава, Дрогобича, Трускавця, Східниці, Опаки, Нагуєвич, Михайлевич, Підбужа, Старого Кропивника.

Loading

Read More

Борислав вшановує 108 роковини від дня смерті Івана Франка

28 травня 1916 року перестало битися серце видатного українського письменника, поета, прозаїка, драматурга, критика, публіциста, ученого, філософа і громадського діяча – Івана Франка. Минають дні, роки, десятиліття, але ніколи не згасає в серцях українців глибока шана до великого сина українського народу.

Loading

Read More

Досягнення наших спортсменів

Впродовж останнього місяця наші спортсмени – вихованці Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи були учасниками різноманітних змагань та, продемонструвавши свою майстерність і високий рівень підготовки, поповнили свою скарбничку досягнень новими перемогами. 

Loading

Read More