+1 Бориславський проєкт: Визначено остаточний перелік переможців Обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив

Учора, 19 лютого, Конкурсна рада з питань реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області затвердила 1143 переможця. До переліку було додано 28 соціально важливих проєктів, серед яких – один бориславський.

Як повідомили у Львівській обласні раді, по соціально важливих проєктах у розрізі адмінтеродиниць (міста обласного значення і райони) Конкурсною радою було затверджено по одному проєкту на територію. Так, список переможців доповнив проєкт «Будівництво мереж зовнішнього освітлення по вул. Мазепи в м. Бориславі».

Загальна сума проєкту становить 299 930 грн., із яких 149 965 грн. – кошти обласного бюджету, 89 150 грн. – міського, фінансовий та нефінансовий внески громади – 42 тис. грн. та 18 тис. грн. відповідно.

«Як соціально важливий було додано проект, який передбачає будівництво мереж зовнішнього освітлення по вул. Мазепи, з чим щиро вітаю активних, небайдужих та наполегливих мешканців цієї вулиці. Ви молодці! Водночас хочу подякувати керівництву ЛОР і ЛОДА, конкурсній раді за те, що поставились з розумінням до проблеми і, за нашим проханням, включили цей дуже необхідний і актуальний проєкт до списку переможців. Вдячний усім закладам, установам, організаціям й ініціативним групам, які брали участь у цьогорічному конкурсі. 21 переможець – це ще одна чудова можливість спільними зусиллями зробити наше місто кращим», –зазначив міський голова Борислава Ігор Яворський на своїй сторінці у Facebook.

Отож, цьогоріч Борислав завдяки участі в Обласному конкурсі проєктів місцевих ініціатив 2020 реалізовуватиме 21 проєкт. Робота у цьому напрямку розпочнеться уже з 1 березня.