БФ «Посмішка ЮА» облаштує укриття в одній із шкіл Борислава

Хочемо поділитись із мешканцями гарною новиною. Бориславський заклад загальної середньої освіти №3 переміг в конкурсі проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації для задоволення основних потреб та потреб захисту постраждалих від конфлікту та переміщених дітей та їхніх сімей в Україні», що реалізовує Благодійний фонд «Посмішка ЮА». В межах цього проєкту в школі буде проведено облаштування укриття. Тут заплановано реалізувати повний спектр робіт із ремонту укриття, включаючи утеплення, вентиляцію, опалення, встановлення санвузла, улаштування входу та доріжки до укриття. Орієнтовна вартість проєкту складає 2 млн 200 тис. грн.

«Навчання повинно відбуватись в очній формі, тим паче в межах західного регіону України, де є відносно безпечно. Але, на жаль, сповіщення про повітряні тривоги ігнорувати в наш час не можна, і укриття при школах повинні бути облаштованими. Дякую вам за цю допомогу, за цю добру місію, яку робите», – сказав міський голова Ігор Яворський на зустрічі із представником фонду.

Між відділом освіти та благодійною організацією «Благодійного фонду «Посмішка ЮА» підписано Меморандум про співпрацю і партнерство щодо співробітництва в галузі всебічної гуманітарної допомоги в Україні.

«Насправді в нас є дуже багато різних проєктів, і ми із задоволенням будемо працювати із вашою громадою в майбутньому, бо Ви, мабуть, наша перша локація, де відбувається настільки оперативне реагування на наші запити», – зауважила представник фонду, координатор проєкту Любов Хрипта.

Міський голова натомість зазначив, що не лише в оперативності Бориславська громада може стати зразковою для фонду: «Ми всіма силами стараємось зацікавити будь-кого, хто співпрацює з нами, щоб продовжувати співпрацю і надалі. За умовами проєкту нашого фінансового зобов’язання тут немає. Проте для, так би мовити, показовості та зразковості хочу взяти на себе зобов’язання віднайти певну суму грошей у нашому бюджеті, для того, щоб втілити щось додаткове поза рамками запланованого. І я впевнений, що, враховуючи позитивну історію реалізації, у вас виникне бажання працювати з нами й в майбутньому».