Борислав як історичний центр нафтовидобутку

Нещодавно було оголошено результати конкурсу Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2014-2020» і у переможці потрапив іще один проект, який  частково реалізовуватиметься на території Борислава.

Так, завдяки плідній роботі Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна» Борислав отримав можливість розвивати промоцію міста як історичного центру нафтовидобування в проекті “Нафтова спадщина діяльності Ігнатія Лукасевича” спільно із Підкарпатським воєводством Республіки Польща.

На реалізацію проекту передбачено 66 665, 5 євро і він включатиме в себе проведення конференцій, семінарів, навчальних візитів, інвентаризацію об’єктів нафтової спадщини, створення 3-мовного мультимедійного путівника, розробку та апробацію квесту визначними місцями нафтової спадщини з метою збереження і популяризації історичної спадщини діяльності Ігнатія Лукасевича, збільшення туристичного потоку та розвитку транскордонного співробітництва у Підкарпатському воєводстві та Львівській області.

Нагадаємо, що в рамках цієї ж Програми ТКС Борислав у співпраці із партнерами з гміни Санок (Польща) реалізовуватиме проект «Нафтова колиска Європи: забута історія Польщі та України».