Борислав отримав перемогу в конкурсі Міжнародного фонду “Відродження”

Міжнародний фонд “Відродження” підвів підсумки конкурсу «Людяність і взаємодопомога», що створений для підтримки ініціатив, спрямованих на посилення солідарності, самозарадності та взаємодопомоги в українському суспільстві під час пандемії COVID-19 (ініціатива діє у партнерстві з Європейським Союзом).

За підсумками конкурсу, Борислав – в числі переможців! З 400 поданих заявок наш проєкт став одним із 40-ка, оцінених найвище!

Проєктом передбачено закупівлю медичного обладнання (пульсоксиметри, кисневі концентратори, бактерицидні опромінювачі, термостати лабораторні функціональні, ліжка, каталка), розхідних матеріалів для лабораторних досліджень, засобів індивідуального захисту та медикаментів для інфекційного відділення КНП «ЦМЛ м. Борислава». Розмір гранту – 149 тис. 671 грн.  

«Приємно, коли робочий тиждень розпочинається з гарних новин! – говорить міський голова Ігор Яворський. – За останній період чуємо багато нарікань щодо забезпечення інфекційної лікарні. Але, на мою думку, перш за все ініціатива і бажання до змін повинні йти від самих медиків. Тоді це послідовно і результативно. «Під лежачий камінь вода не тече». Маємо яскравий приклад. Вдячний всім, хто долучився до участі в конкурсі. Вітаю з перемогою!».

Автори проєкту:

  • Оксана Балабанська – начальник відділу розвитку міста Бориславської міської ради;
  • Юліан Буцяк – заступник директора з економічних питань КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» Бориславської міської ради;
  • Олександра Ломаєва – завідувач інфекційного відділення КНП «Центральна міська лікарня м. Борислава» Бориславської міської ради.