Борислав серед лідерів розвитку Карпат

У вівторок, 6 жовтня, відбувся Форум Карпатського Єврорегіону “Карпати-2030”.  До участі були запрошені представники населених пунктів – членів Асоціації “Єврорегіон Карпати-Україна”, серед яких Борислав.

Під час Форуму було презентовано підсумки діяльності Асоціації за 2016-2020 роки та проведено дискусії для координації зусиль щодо формування перспектив і напрямків розвитку гірських територій у перспективі до 2030 року.

Також в рамках Форуму було проведено нагородження “Лідер розвитку Карпат 2020”, де міського голову Ігоря Яворського номінували як  “Промоутера Карпат”.

“Приємно, що другий рік поспіль Борислав відзначають за активність у написанні й реалізації проєктів зі збереження історичної та культурної спадщини. Минулого року нагороду отримали з рук голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, цього разу – відзнаку вручав голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс. Тож хочу щиро потякувати усім, хто долучився своєю роботою до такого успішного результату і продовжує працювати у цьому ж напрямку на благо нашої громади”, – зауважив Ігор Романович.