Бориславські навчальні заклади – під цілодобовим відеонаглядом

Безпека підростаючого покоління, місць їхнього навчання чи дозвілля завжди стоять на особливому місці і є зоною підвищеної відповідальності. Зважаючи на розвиток технологій, їх ефективність, виникла необхідність у вдосконаленні охоронних систем навчальних закладів міста. Вивчити це питання і знайти оптимальний варіант вирішення міський голова Ігор Яворський доручив відділу освіти.

Так, минулого місяця було оголошено тендер на закупівлю охоронних послуг, який завершився 29 серпня. Відповідно до умов, підрядник самостійно за власний рахунок встановлює обладнання системи охоронної сигналізації і відеонагляду в навчальних закладах та своїм коштом зобов’язується проводити обслуговування цих систем. За замовником (відділом освіти) залишається щомісячна абонентська плата за здійснення охорони.

Станом на сьогодні системи цілодобового відеоспостереження та охорони облаштовані у всіх дошкільних, шкільних та позашкільних закладах освіти Борислава та Східниці, – інформують у відділі освіти. В кожній установі встановлено 8-16 камер відеоспостереження, прилади охоронної системи, пульти керування, тривожні кнопки виклику групи швидкого реагування та електронні носії інформації.