Громадський бюджет. Результати голосування

Сьогодні відбулось засідання конкурсної комісії з відбору проєктних пропозицій для фінансування з громадського бюджету, на якій було визначено переможців конкурсу «Громадський бюджет м. Борислава».

Та передувала засіданню сесія міської ради, на якій, враховуючи депутатське звернення депутата та голови вищевказаної комісії Руслана Зелінського, було підтримано рішення про внесення змін в Положення про Громадський бюджет міста Борислава.

В частині збільшення фінансування на виконання проєктних пропозицій у 2020 році передбачили суму в розмірі 370,00 тис.грн.. Це дозволило комісії визначити 6 проєктів-переможців, замість трьох, які проявили найбільшу активність (по 2 лідера у кожній категорії).

Міський голова Ігор Яворський зауважив: «Ініціатива, запал бориславців, який був продемонстрований під час голосування, вразив нас, вразив місто. І ми розуміємо, де є така активність, саме ці речі мають реалізуватись першочергово. Це чіткий сигнал, що певний проєкт вартує уваги. А збільшення фінансування, це той додатковий стимул для всіх, хто буде бажати прийняти участь у цьому конкурсі наступного року». Також Ігор Романович акцентував, що, враховуючи високу активність мешканців, кошти виділені на наступний громадський бюджет потрібно в рази збільшувати.

Отож, згідно протоколу №2 засідання конкурсної комісії з відбору проєктних пропозицій для фінансування з громадського бюджету від 14 листопада 2019р., комісія вирішила рекомендувати до фінансування з громадського бюджету у 2020 році наступні проєкти:

«ВЕЛИКІ»:

№4. Благоустрій подвір’я початкової школи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (корпус № 2 у Бориславському міському парку культури та відпочинку).
Бюджет проєкту – 60938,0 грн.
Автор проєкту: Качмарчик Надія Ігорівна.

№22. Створення дитячо-юнацького освітньо-відпочинкового простору на території ЗОШ №7.
Бюджет проєкту – 77 950,0 грн.
Автор проєкту: Хрибетко Наталія Романівна (Когут Микола Любомирович, Гірняк Лідія Федорівна – співавтори).

«МАЛІ»:

№18.Облаштування спортивно-тренажерної зони на прибудинковій території будинку №39 по вул.Коваліва в м.Борислав.
Бюджет проєкту -40998,0
Автор проєкту: Богданов Олександр Євгенійович.

№10. Майданчик мрії.
Бюджет проєкту -47683,0 грн.
Автор проєкту: Ключак Михайло Петрович.

«ПРОЄКТИ, ЯКІ МАЮТЬ ДОДАТКОВЕ СПІВФІНАНСУВАННЯ»:

№7. Встановлення елементів примусового зниження швидкості по вул. Дрогобицькій 415, в районі розташування навчального закладу ЗОШ №9.
Бюджет проєкту – 60000,0 грн.(6000,0 співфінансування).
Автор проєкту: Багрій Тарас Миколайович.

№21. Придбання та встановлення дитячих ігрових атракціонів на пришкільній території ЗОШ №5.
Бюджет проєкту – 98000,00 грн (10000 – співфінансування).
Автор проєкту: Курик Ірина Миколаївна.