Конкурс “Найкраща ялинкова іграшка 2021” завершився

Протягом листопада-грудня проходив міський конкурс «Найкраща ялинкова іграшка – 2021». І от, конкурс завершився, переможці визначені!  

“Мета цього конкурсу – підтримати таланти нашого краю. Треба визнати, що  фантазія жителів нашої громади невичерпна, всі гідні відзнаки, бо кожен учасник проявив творчий підхід. Та в кожному конкурсі є прописані вимоги, згідно з якими й обрали переможців,  —  зазначила голова конкурсного журі, директор Бориславської школи мистецтв Оксана Ницько.

Отож за рішенням журі окрасою центральної ялинки міста стали новорічні іграшки переможців: 

І місце — нафтова вежа, робота Назарія Квітовського;
II місце — щит з айдентикою Борислава, робота Ірини Сухої;
III місце — вирізьблений ангел, робота Олега Калити та шоколадний чоловічок, робота колективу кафе “Мармуляда”.

Спеціальну відзнаку «Симпатія ГК «Буковиця» отримають Єлизавета Завалка, яка виготовила оздоблену новорічною декорацією синьо-жовту кулю та Артем Журав, який став автором дизайнерської сріблястої кулі. 

Нагородження переможців і номінантів відбудеться 19 грудня о 16:00 під час відкриття ялинки. А всіх учасників конкурсу просимо забрати свої солодкі подарунки в управлінні культури, молоді, фізичної культури та спорту з понеділка по четвер з 8:00 до 17:00, обідня перерва з 12:00 до 12:45, у п’ятницю з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00 (вул. Карпатська Брама, 14; 4 поверх). Контактний номер телефону: 0982979738 – Тетяна Кекіс. 

Пропонуємо всім охочим переглянути фотовиставку робіт або завітати в публічну бібліотеку й доторкнутись до прекрасного офлайн.