На “Губичах” розпочала роботу амбулаторія ПМСД

Днями у мікрорайоні Губичі в оновленому приміщенні Народного дому розпочала свою роботу амбулаторія сімейної медицини, де з понеділка по п’ятницю проводитимуться професійні консультації лікарів.

Оскільки старшим людям та матерям із маленькими дітьми часто складно добиратись до поліклінік, мешканці району через орган самоорганізації населення “Квартальний комітет “Губичі” звернулись до головного лікаря, директора КП “Центральна міська лікарня м. Борислава” Віталія Головчака із проханням організації виїзних прийомів лікарів. Керівництво ЦМЛ не було проти такого співробітництва, але необхідно було створити відповідні умови для прийому пацієнтів.

В рамках реалізації проекту-переможця Обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, нещодавно було завершено ремонт приміщень губицького Народного дому “Просвіта”, де знайшлося місце і для медкабінету.

На сьогодні до амбулаторії можна прийти на огляд, отримати консультацію, а також, хто ще не встиг, укласти договір із сімейним лікарем.

Отож, прийом відбуватиметься за наступним графіком:

  • Понеділок, 12:30-14:00 – сімейний лікар Дубленич О.Р.
  • Вівторок, 10:30-15:00 – лікар-педіатр Хаблак В.В.
  • Середа, 12:30-14:00 – сімейний лікар Дубленич О.Р.
  • Четвер, 10:00-14:30 – сімейний лікар Костирко Л.М.
  • П’ятниця, 12:30-14:00 – сімейний лікар Дубленич О.Р.

Квартальний комітет “Губичі” запрошує мешканців району приходити на прийоми та тим самим підтримати стабільне функціонування амбулаторії.

Адреса: вул. Дрогобицька, 439, вхід з правого боку будинку.