“Нафтовик” поступився супернику у півфінальному матчі Кубка Львівщини

Вчора, 23 листопада, “Нафтовик” зіграв півфінальний поєдинок Кубка Львівщини з футболу. Матч видався дуже складним, навіть винятковим для команди Борислава. 

Розпочався футбольний поєдинок, як і було заплановано, у Винниках та стадіоні імені Б. Маркевича. Та вже через 7 хвилин сповіщення про повітряну тривогу перервало гру, і на вимогу організаторів гравці змушені були переїхати на футбольну академію ФК “Рух”, що у Львові. Там теж двічі змінили локацію гри. Отож, футболісти завершили матч аж близько 18:00, при тому, що розпочали — о 13:00. 

Щодо самої гри, то цього разу “Нафтовик” поступився супернику у півфіналі Кубка. У підсумку матч завершився з рахунком 2:5.

“Цей направду історичний матч дався футболістам нелегко: через повітряну тривогу гру довелось двічі переносити й переїжджати, тож хлопці зіграли загалом на трьох полях. Я не мав можливості сьогодні побувати на грі, але, за словами вболівальників, наші хлопці боролись, як леви! Дякую за вашу наполегливість, дякую за силу і дякую за сезон!” – написав на своїй сторінці міський голова Ігор Яворський. 

Вітаємо “Нафтовик” з таким хорошим результатом. Навіть попри рахунок цієї гри, ви — півфіналісти Кубка Львівщини. А це — високий показник. Бажаємо вам вдалих ігор та кожного разу якнайвищих результатів.