На вулиці В.Великого облаштують повноцінний тротуар

На вулиці Володимира Великого проводяться роботи із облаштування тротуарів. Як ми уже згадували раніше, на частині вул. В.Великого (від перехрестя з вул. Трускавецькою до перехрестя з вул. Героїв ОУН-УПА) виконують ремонт зливової каналізації, після якого приступлять до капітального ремонту дорожнього покриття.

Задля безпеки руху пішоходів вирішено розширити тротуар по парній стороні вулиці В. Великого. Внаслідок цього буде відбудовано повноцінну пішохідну смугу в місцях, де ганок буд.№50 та прибудинкова територія буд.№46 були розміщені на самому хіднику, і через це пішоходи були змушені виходити на проїжджу частину дороги.

Оскільки пішохідну смугу заплановано викласти бруківкою, то для вирівнювання основи працівники КП “Зелений світ” видалили самосівне дерево, котре росло на тротуарі поблизу магазину “Ріо”.

Loading