Увага ОСББ: Розпочато прийом заявок на отримання компенсації витрат на термореновацію багатоквартирних будинків

Фонд енергоефективності розпочинає прийом заявок від ОСББ на отримання часткової компенсації витрат на термореновацію багатоквартирних будинків за Програмою “Енергодім”, яка вводиться в дію 3-го вересня.

Програмою «Енергодім» передбачено часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Наголошуємо, що перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Що відшкодовує Грант:

  • проведення енергетичного аудиту;
  • розробка проектної документації та її експертизи (в тому числі обстеження об’єкту (будівлі);
  • впровадження Заходів з енергоефективності, що включає вартість робіт (послуг), обладнання та матеріалів;
  • послуги з технічного та авторського нагляду;
  • сертифікація енергетичної ефективності будівлі після реалізації Проекту;
  • обстеження інженерних систем будівлі, на яких здійснено заходи із забезпечення (підвищення рівня) енергетичної ефективності під час реалізації Проекту.

ОСББ можуть подавати «Заявку» через усі відділення банка-партнера – АБ “Укргазбанк”.

Детальніше про кроки ОСББ до гранту, перелік необхідних документів та форми заявок можна дізнатись на сторінці програми Енергодім. При наявності будь-яких запитань щодо участі в Програмі “Енергодім” – залиште запит на консультацію.

Якщо ви вже готові брати участь в програмі Енергодім, то не зайвим буде зверніутись до регіонального радника, який допоможе зробити розрахунки та пояснить порядок дій.

Loading