Борислав на шляху до енергонезалежності

У п’ятницю, 29 листопада, у м. Києві між Бориславською міською радою, Товариством з додатковою відповідальністю «Первомайськдизельмаш» та громадською організацією «Energy Club» було підписано Меморандум про співпрацю та наміри щодо застосування когенераційних установок в роботі регіональної теплоенергетичної інфраструктури Борислава.

Під час зустрічі міський голова Борислава Ігор Яворський, голова наглядової ради ТДВ «Первомайськдизельмаш» Михайло Юдін та президент ГО «Energy Club» Андрій Костриця обговорили основні аспекти співпраці у досягненні спільної цілі.

Так, відповідно до умов Меморандуму, Сторони погодились разом працювати над впровадженням високоефективного обладнання, яке буде працювати на супутньому, нафтовому вакуумному відбензиненому газі в м. Бориславі.

Реалізація цього проєкту принесе чималу екологічну вигоду – зменшення викидів супутнього нафтового газу безпосередньо в атмосферу. Водночас Борислав отримає економічну вигоду – низька собівартість електричної та теплової енергії сприятиме зниженню тарифів, принесе додатковий дохід від реалізації надлишкової електроенергії, додаткові робочі місця.

 

Loading