Борислав у пошуку інвесторів для впровадження ефективних енергорішень

10-11 січня, у Бориславі відбулись зустрічі керівництва міста з представниками громадської організації «Energy Club» та проектної організації «Західсантехпроект», на яких було обговорено основні аспекти впровадження когенераційних установок в роботу міської теплоенергетичної інфраструктури Борислава. Нагадаємо, в листопаді між Бориславською міською радою, ТзОВ «Первомайськдизельмаш» та ГО «Energy Club» було підписано Меморандум про співпрацю щодо цього.

В ході візиту проведено ряд робочих нарад Президента Energy Club Андрія Костриці та віце-Президента Energy Club Валерія Безуса з керівництвом міста, депутатами міської ради, керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств, які мають безпосереднє відношення до згаданої сфери діяльності, для грунтовнішого вивчення проблематики.

Підсумовуючи результат зустрічі, міський голова Ігор Яворський зазначив, що підготовлено всю необхідну інформацію для початку спільної роботи щодо залучення інвесторів та донорів до вирішення екологічних проблем міста, в т. ч. впровадження проекту з використання супутнього відбензиненого газу для забезпечення функціонування системи централізованого теплопостачання та виробництва електроенергії за допомогою когенераційних установок, що дасть можливість зменшити вартість послуги для населення та бюджетних установ.

Окрім цього обговорено перспективу подальшої роботи та шляхи втілення інших важливих для міста соціальних проектів.

Loading