Біоенергетичний потенціал Борислава обговорюватимуть на семінарі

У середу, 19 лютого, об 11:00 год. в залі засідань виконкому Бориславської міської ради розпочнеться семінар «Використання енергетичної деревини в контексті сталої біоенергетики: Досвід Борислава».

Захід проводитиметься Бориславською міською радою спільно з кафедрою екологічної економіки Національного лісотехнічного університету України (НЛТУ України) за підтримки Інституту снігу, лісу і ландшафту (WSL) (Бірменсдорф, Швейцарія) в рамках українсько-швейцарського проєкту «Використання можливостей зеленої енергії для Українських Карпат».

Мета семінару: ознайомлення з енергетичною політикою міста, досвідом і можливостями розширення використання енергетичної деревини для потреб населення, а також комунальних та інших підприємств та установ.

В рамках семінару відбудеться підписання угоди про співпрацю між Бориславською міською радою та Державним вищим навчальним закладом «Національний лісотехнічний університет України».

Запрошуються представники засобів масової інформації. За детальнішою інформацією можа звернутись у відділ розвитку міста Бориславської міької ради тел. (03 248) 5-41-46 (Мар’яна Заікіна).

Програму семінару можна переглянути ТУТ.

Нагадаємо, що у липні 2019 року відбулася зустріч із представниками Національного лісотехнічного університету України. Предметом розмови була ініціатива ВНЗ у співпраці з нашим містом щодо написання магістрами та аспірантами наукових робіт. Роботи будуть пов’язані з дослідженнями в місті Бориславі та мати прикладне значення для їх практичної реалізації в майбутньому.

Варто зазначити, що Борислав уже має досвід у залученні коштів на впровадження тематичних енергетичних проєктів – два роки тому завдяки успішній участі у конкурсі: «Деревина для енергії: Конкурс кращих практик використання деревної біомаси для виробництва енергії у Львівській і Закарпатській областях» Бориславська ЗОШ №9 отримала інноваційний гранд у розмірі 1300 швейцарських франків, які використали, щоб побудувати приміщення для зберігання палива у реконструйованій котельні. Тоді ж було створено відео «Борислав. На шляху до енергонезалежної громади», в якому відображено місцеві потреби щодо використання енергії та пропоновані інноваційні рішення.

Loading