Святкові вихідні у Бориславі: День міста та День нафтовика

12-13 вересня Борислав відзначатиме своє 633-річчя, а також День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Цьогоріч карантинні обмеження внесли корективи у традиційне святкування, але все ж впродовж цих днів відбуватимуться цікаві заходи у різних локаціях міста, працюватимуть атракціони для дітей та виїзна торгівля сувенірною продукцією.

Отож, перший день свята буде сповнений спортивним запалом та духом змагань. Відкриє його футбольний турнір поколінь о 10:00 год. на стадіоні СОК «Нафтовик». Через годину, об 11:00 год., у ЗОШ № 3 бориславські дзюдоїсти боротимуться за звання кращого на міському турнірі. О 12:00 год. у Центральній міській бібліотеці стартує турнір з шахів, етапи якого продовжаться й наступного дня. А на завершення о 17:00 год. на площі перед міською радою відбудеться урочисте відкриття чемпіонату України з автоперегонів «XVIII Ралі Галіція».

Другий день розпочнеться доволі рано – о 6:00 год. поціновувачі «тихого полювання» зможуть випробувати себе на парковому озері під час змагання із рибної ловлі «Спінінг». Щоб остаточно прокинутись та розрухатись після спокійного і зосередженого ранку, о 12:00 год. від площі Івана Франка стартуватиме динамічна веломандрівка «Вулицями рідного міста» (пл. Франка – вул. Міцкевича – вул. І.Сеник – вул. Героїв ОУН-УПА – вул. В.Великого – вул. Шкільна – вул. Карпатська Брама – вул. Шевченка – пл. Франка).

Продовжиться день творчо, корисно та смачно, адже з 15:00 год. на центральній алеї парку проходитиме виставка картин Дитячої школи мистецтв «Осінній пейзаж», виставка-продаж меду, майстер-класи з етномистецтва, гончарства та сіномотання. О 15:30 запрошуємо юних художників до участі в конкурсі малюнків на асфальті «То моє місто», а о 16:00 год. усіх бажаючих – до дитячого містечка на яскравий і кольоровий флешмоб «Палітра».

Також о 15:00 год. в Історико-краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки художніх робіт Павла Деленкевича, які виконані озокеритом.

Святковий концерт до Дня міста цьогоріч відбудеться в режимі онлайн. З 18:00 год. виступи вихованців студій Палацу культури, а також гурту «Бориславські Батяри» можна буде переглянути на інформаційних майданчиках Бориславської міської ради, а саме: на офіційному сайті, YouTube-каналі та в соцмережі Facebook.

О 18:45 год. на площі перед міською радою відбудеться нагородження переможців та призерів ІІІ етапу чемпіонату України з автоперегонів «XVIIІ Ралі Галіція».

На завершення святкувань з нагоди Дня міста на майданчику перед літньою сценою Палацу культури в імпровізованому автокінотеатрі о 20:30 год. відбудеться трансляція фільму «Поспішай кохати».

Щиро запрошуємо громаду на святкування!

Loading